Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji

Podziel się:

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi dwie polskie propozycje na zabicie weekendowej nudy, aplikację graficzną o dużych możliwościach oraz trzy najnowsze premiery z Google Play.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi dwie pożyteczne rodzime aplikacje, program który zmotywuje was do walki z kilogramami oraz najnowszą grę z klockami LEGO w tle.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Ustawka, Yandex oraz RESCUE Heroes in Action

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem znajdziecie m.in. nietuzinkową polską karciankę, program do bezproblemowego przesyłania plików pomiędzy komputerem a smartfonem oraz trzy najnowsze premiery w Google Play z wciągającym RESCUE na czele.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dragon Hills, Camera MX oraz Kung Fury

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie aplikacje dla najmłodszych oraz wciągającą polską produkcję. Zadowoleni będą także miłośnicy fotografowania oraz zabezpieczania danych przed wzrokiem niepowołanych osób. Całość uzupełniają najnowsze premiery gier z Angry Birds Fight na czele.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Titanium Watch Face, RAM Manager Pro oraz Snake Rewind

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem znajdziecie m.in. ciekawy motyw dla android wear, aplikację do optymalizacji pamięci RAM jak również trzy najnowsze gry w których prym wiedzie remake kultowego Snake’a.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pale 3D Launcher & Locker, KMPlayer Pro oraz Anno: Build an Empire

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem znajdziecie m.in. najlepszy mobilny odtwarzać plików multimedialnych, aplikacje do personalizacji telefonu jak również trzy fantastyczne gry, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Szybcy i Wściekli, testy na prawo jazdy oraz unikatowy widżet

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem znajdziecie m.in. aplikację przydatną przed egzaminem na prawo jazdy, kilka aplikacji poprawiających wygląd waszego smartfona jak również gry wykorzystujące popularne na rynku medialnym marki.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Ely's Launcher, Everypost i Thor: The Dark World

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. W tym tygodniu mam dla Was m.in. dość niekonwencjonalny i launcher, program dla miłośników serwisów społecznościowych oraz garść wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: True Launcher, klawiatura z Nexusa 5 i Star Wars: Tiny Death Star

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem przygotowałem dla Was m.in. prawdopodobnie najbardziej funkcjonalny lockscreen na Androida, świetną klawiaturę z Nexusa 5 oraz najnowszą grę osadzoną w uniwersum "Gwiezdnych wojen". 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: launcher z Androida 4.4, Flyne i Dead Effect

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawy Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was. m.in. launcher z Androida 4.4 KitKat, przepiękny i funkcjonalny agregator newsów oraz oczywiście kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: launcher z iOS 7, wirtualny lekarz i Plants vs. Zombies 2

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. W tym tygodniu upodobnimy nasze smartfony do iPhone'a, zostaniemy zdiagnozowani przez wirtualnego lekarza oraz zagramy w kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Everything Home, Shake Me Up Alarm Clock i Doodle God HD

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem mam dla Was m.in. dynamiczny launcher, dzięki któremu na ekranie głównym zawsze znajdziecie rzeczy, których w danej chwli potrzebujecie, budzik, który zadba o to, żebyście już nigdy nie zaspali oraz kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: lockscreen z Galaxy S4, wygodny sidebar i klimatyczny Totem Runner

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. W pierwszy weekend października mam dla Was m.in. halloweenową tapetę, niezwykle wygodny w obsłudze sidebar oraz kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: facebookowy launcher, wygodny Dynamic Keyboard i wciągające Zombie Tsunami

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem znajdziecie tu m.in. launcher dla fanów Facebooka, dynamiczną i inteligentną klawiaturę i kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: szybki Launcher Balancer, intuicyjny Swipe Calculator i taktyczny Breach & Clear

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem przygotowałem dla Was m.in. bardzo szybki, lekki i stabilny launcher, kalkulator obsługiwany za pomocą gestów, dzięki któremu można wykonywać obliczenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i garść wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: praktyczny EZ Launcher, mobilizujący Scientific 7 Minute Workout i 9 Lives: Casey and Sphynx

Witam w kolejnym Weekendowym Zestawie Gier i Aplikacji. Tym razem mam da Was launcher dbający o porządek w smartfonie, aplikację, dzięki której zachowacie zdrowie i kondycję fizyczną poświęcając jedynie 7 minut dziennie oraz - jak zawsze - kilka wciągających gier.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: launcher w stylu iOS 7, funkcjonalny lockscreen i symulator jazdy autobusem

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Tym razem przygotowałem m.in. luncher wzorowany na najnowszej odsłonie znanego z iPhone'ów systemu iOS, aplikację, która zwiększa funkcjonalność ekranu blokady i kilka wciągających gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: inteligentny Wyze, przepiękny Timely i Asphalt 8: Airborne

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. W dzisiejszym wydaniu znajdziecie m.in. laucher, który pozwoli Wam zachować porządek na pulpitach, przepiękny budzik oraz kilka ciekawych gier, w tym remake kultowej Contry. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Windows 8 Launcher, bezdotykowa obsługa telefonu, wciągający Mini Dash

Witam w kolejnym wydaniu Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. Dziś mam dla Was m.in. kafelkowy launcher wzorowany na systemie Windows Phone 8, aplikacje, dzięki którym obsłużycie Wasze telefony bez dotykania ekranu oraz - jak zawsze - kilka interesujących gier. 

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: społecznościowy SO.HO Launcher, użyteczny Swipe, odświeżony Prince of Persia

Zapraszam na kolejne wydanie Weekendowego Zestawu Gier i Aplikacji. W pierwszy weekend sierpnia mam dla Was m.in. launcher zintegrowany z Facebookiem, Twitterem i Instagramem, aplikację do obsługiwania smartfona za pomocą gestów oraz kilka wciągających gier.