Najlepsze słuchawki do smartfonu

Przedstawiamy najlepsze słuchawki do smartfonów z różnych półek cenowych. Nie tylko te, które można znaleźć w Polskich sklepach.

Podziel się:

Optoma NuForce BE Sport3 - sportowe słuchawki Bluetooth dla fanów mocnego basu [TEST]

Jeżeli szukacie bezprzewodowych słuchawek sportowych, które mocnym basem zmotywują do utrzymania właściwego tempa podczas treningów, to trafiliście świetnie. Oto Optoma NuForce BE Sport3.

Lypertek Mevi - niska cena to tylko jedna z zalet tych słuchawek [TEST]

Pod nazwą Lypertek kryje się mała chińska firma audio, w której ofercie póki co można znaleźć tylko niedrogie słuchawki o nazwie Mevi. To jednak zestaw stworzony z myślą o telefonach, którym naprawdę warto się zainteresować.

1More Triple Driver i 1More Quad Driver - TEST

Gdyby ktoś powiedział mi trzy lat temu, że będę zachwycał się słuchawkami firmy, która zaistniała na rynku dzięki Xiaomi, to nigdy bym w to nie uwierzył. A jednak. 1More Triple Driver i Quad Driver spodobały mi się do tego stopnia, że uważam je za jedne z najciekawszych zestawów do smartfonów. Szczególnie, że wyróżniają się nie tylko jakością dźwięku, ale i wykonaniem czy bogatym zestawem.

Meze 12 Classics nie tylko wyglądają świetnie, ale i bardzo dobrze grają [TEST]

Meze Audio to nieduża firma z Rumunii, która nie jest największym graczem na rynku audio, a do tego ma w ofercie raptem kilka produktów. Jej słuchawki wyróżniają się jednak na tle konkurencji, a model 12 Classics to rozwiązanie dla tych użytkowników smartfonów, którym zależy tak na dobrej jakości dźwięku, jak i niezłym wzornictwie.

Beyerdynamic Byron to jedne z najlepszych słuchawek za mniej niż 200 zł [TEST]

Na rynku nie brakuje przystępnych cenowo słuchawek, które stworzono, by zastąpiły zestawy słabej jakości oferowane razem ze smartfonami. Na ich tle całkiem nieźle wyróżniają się Beyerdynamic Byron. Szczególnie, gdy na słuchawki chce się wydać mniej niż 200 zł.

RHA MA750i i T20i - nie są tanie, ale można się w nich zakochać [TEST]

RHA MA750 i i T20i wersje z mikrofonami dobrze znanych już słuchawek szkockiej firmy. Gdy szuka się jednak świetnego zestawu do smartfonów, to wciąż pozostają one jednymi z najciekawszych opcji w swoich klasach cenowych.

Mee Audio Pinnacle P1 i P2 to audiofilskie granie także ze smartfonów? [TEST]

Jeżeli szukacie naprawdę niezłych słuchawek do telefonów, a przy tym nie chcecie się ograniczać tylko do sprzętu z niższych półek, to warto sprawdzić modele Pinnacle P1 i Pinnacle P2 amerykańskiej firmy Mee Audio.

Brainwavz Omega - niezłe słuchawki do smartfonów za 50 zł [TEST]

Szukasz niedrogich słuchawek, bo nie dostałeś żadnych w zestawie ze smartfonem? A może chcesz zastąpić słabej jakości model z pudełka czymś lepszym, ale wciąż niezbyt drogim? W obu tych przypadkach warto zwrócić szczególną uwagę na słuchawki Brainwavz Omega, które można nabyć już za 50 zł.

SoundMagic E10BT - niezłe bezprzewodowe słuchawki na każdą kieszeń [TEST]

Na rynku nie brakuje niedrogich słuchawek bezprzewodowych, a ostatnio miałem okazję zapoznać się z kilkoma produktami tego typu. Jednym z najciekawszych okazał się model SoundMagic E10BT. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

SoundMagic E10C - dobre i niedrogie słuchawki dokanałowe [Test]

Osoby, które poszukują niezłych, a przy tym przystępnych cenowo słuchawek dokanałowych do smartfonów, powinny zwrócić uwagę na rozwiązania marki SoundMagic. Szczególnie model E10C.