CES 2013

Podziel się:

Razer Edge - marzenie graczy?

Targi CES mogą się podobać fanom gier. Najpierw Nvidia zaprezentowała Project Shield, a wczoraj swoją propozycję pokazał RAZR - 10-calowy tablet Edge z Windowsem 8 i procesorem Intel Core i5/i7. Ale za wydajność trzeba płacić...

LG Optimus Vu II zapowiada się wyjątkowo nieciekawie [wideo]

Pamiętacie jeszcze phablet LG Optimus Vu? Urządzenie zapowiedziane jako konkurencja dla Galaxy Note'a nie cieszyło się na rynku europejskim zbyt wielkim zainteresowaniem, ale mimo wszystko południowokoreański koncern zdecydował na zaprezentowanie jego następcy. Przyjrzeć mu się bliżej mieli okazję redaktorzy serwisu Phone Arena, którzy obecni są na targach CES 2013 w Las Vegas. 

Targi CES na półmetku – podsumowanie tego, co już zobaczyliśmy

Czy Wy także w tym roku zarywaliście noce, żeby oglądać streamingi? Czy Wy także przebijaliście się przez dziesiątki artykułów, żeby w tym roku na CES...

Jak wytrzymałe jest nowe szkło Gorilla Glass 3? [wideo]

Na trwających właśnie targach CES 2013 oprócz gotowych urządzeń prezentowane są komponenty, w które wyposażona będzie znaczna część debiutujących w nadchodzących miesiącach produktów. Jednym z nich jest procesor Tegra 4, o którym pisaliśmy wczoraj, a dziś przyszła pora na trzecią generację szkła Gorilla Glass, które będzie chronić wyświetlacze przyszłych smartfonów oraz tabletów. 

Najcieńszy telefon świata to od teraz Alcatel

Alcatel nie próżnuje. Oprócz konkurentów dla Galaxy Note'a zaprezentował dwóch kolejnych członków rodziny One Touch: Idol oraz Idol Ultra. Nas oczywiście bardziej interesuje ten drugi, który z grubością 6,45 mm został okrzyknięty najcieńszym smartfonem świata.