Świętuj ósme urodziny Mobile Vikings i zgarnij ciekawe nagrody

Świętuj ósme urodziny Mobile Vikings i zgarnij ciekawe nagrody

Świętuj ósme urodziny Mobile Vikings i zgarnij ciekawe nagrody
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
08.12.2021 14:48, aktualizacja: 08.12.2021 15:48

Mobile Vikings jest na polskim rynku operatorów komórkowych już od ośmiu lat. Przez ten czas sieć zdobyła uznanie tysięcy użytkowników i cały czas dołączają do niej nowi klienci. Z okazji swoich urodzin Mobile Vikings zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Krótka historia Mobile Vikings

Mobile Vikings to jeden z wirtualnych operatorów sieci komórkowych. Oznacza to, że nie należy on do jednego z czterech gigantów rynku telekomunikacyjnego, jednak korzysta z infrastruktury jednego z nich. Firma powstała w 2008 roku, a do Polski zawitała 4 grudnia 2013 roku. Choć początkowo nie wróżono jej sukcesów, dzięki nieszablonowemu podejściu, korzystnej ofercie i nastawieniu na potrzeby użytkowników wciąż prężnie działa i cały czas się rozwija. Stale przyciąga to nowych klientów – w 2021 roku w sieci było zarejestrowane ponad 85000 aktywnych kart SIM, co w porównaniu z rokiem 2020 stanowi wzrost aż o 25000.

Z okazji 8. urodzin operatora w Polsce przygotowano specjalny konkurs Mobile Vikings, który stanowi wyraz wdzięczności dla stałych użytkowników i zachętę dla potencjalnych nowych klientów. Zabawa jest prosta, a przy tym pozwala na wykazanie się kreatywnością. Jej zwycięzcy mogą też liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody.

Konkurs na ósme urodziny sieci

Operator wirtualny Mobile Vikings wyróżnia się luźnym podejściem i przedstawianiem swojej oferty w ciekawy, kreatywny sposób. Urodzinowy konkurs również utrzymany jest w tym duchu. Mogą w nim wziąć udział zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero rozważają dołączenie do sieci. Co muszą zrobić? Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego jesteś Vikingiem doskonałym?”. Określenie „Viking” odnosi się tu do użytkowników sieci. Uczestnicy muszą więc napisać, dlaczego uważają, że są idealnie dopasowani do Mobile Vikings. Im bardziej oryginalna, szalona lub zabawna odpowiedź, tym większe szanse na wygraną. Konkurs trwa do 15 grudnia 2021 roku.

412225047420600876
© Materał Partnera

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Aż osiem osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzyma nieskończoność comiesięcznych doładowań, czyli bezterminowy dostęp do darmowych voucherów, które pozwalają na nielimitowane połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y oraz możliwość korzystania z paczki 25 GB internetu miesięcznie (z opcją kumulacji danych w przypadku ich niewykorzystania). Dodatkowym upominkiem jest urodzinowy box z gadżetami od operatora.

Jedna osoba spośród ośmiu laureatów otrzyma także voucher o wartości 2000 zł. Będzie mogła wykorzystać go w dowolny sposób na zakupy w sklepie RTV Euro AGD.

Mobile Vikings, licząc na niezwykłą kreatywność swoich odbiorców, przygotował też szesnaście mniejszych nagród dla wyróżniających się uczestników konkursu. To 12 voucherów na doładowania konta, które pozwolą wyróżnionym osobom na darmowe korzystanie z oferty operatora przez rok.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)