Appshaker

Studio PlayStation 5 highlight: UrQueeen gra w SackBoy: Wielka Przygoda

Appshaker 2 #37: Yesterday, Rullo, Beholder i inne

W dzisiejszym odcinku zobaczycie między innymi rozbudowaną grę o moralności oraz kilka aplikacji, które upiększą waszego smartfona. Zapraszam na kolejny odcinek naszego przeglądu gier i aplikacji na Androida.

dawno temu

Appshaker 2 #34: Fury Turn, The Learning Lock, InstaSwipe i inne

Zapraszam na kolejny odcinek przeglądu najciekawszych gier i aplikacji. Tym razem porozjeżdżamy wściekłe hordy zombiaków i uratujemy naukowców po wybuchu elektrowni atomowej. Przyjrzymy się także aplikacji, która pozwala w pomysłowy sposób ...

dawno temu

Appshaker 2 #30 - Cornerfly, Hypocam, Noon Pacific i inne

To już 30 odcinek Appshakera, czyli naszego cotygodniowego przeglądu gier i aplikacji na Androida. W dzisiejszym odcinku pokażę wam m.in. świetną aplikację fotograficzną oraz program, który sprawi, że rogi ekranu waszego smartfona staną się ...

dawno temu

Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne

W dzisiejszym odcinku Appshakera pogramy na legendarnym GameBoyu Color oraz zapolujemy na mamuta. Będzie również aplikacja o nazwie kalkulator, która jednak skrywa w sobie dużo więcej niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

dawno temu

Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne

Więcej niż jedno zwierzę to...? Jeśli pomyśleliście "Lama", to bardzo dobrze, bo właśnie ten zwierzak jest głównym bohaterem jednej z dzisiejszych propozycji. Oprócz tego jak zwykle pokażę wam kilka innych ciekawych gier i aplikacji.

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie