Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition

Smartfon
Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition
Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition - test i recenzja

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition jest smartfonem dobrym dla zabieganych. Asus chwali się szybkością ładowania telefonu i obiecuje, że jego bateria osiągnie 60% w ciągu 39 min. Oprócz tego jego siłą jest pamięć wewnętrzna o pojemności 128 GB. Gdyby jednak użytkownikowi to nie wystarczało, może ją rozszerzyć do aż 256 GB.

Dostępne są dwie wersje obudowy Asusa ZenFone 2 Deluxe Special Edition - Drift Silver i Carbon Night. Pierwsza ma przypominać kryształy. Druga nawiązuje fakturą i kolorami do wyścigów samochodowych. Na skojarzeniach jednak się nie kończy, gdyż użytkownicy tego smartfona dostaną 24 tys. darmowych punktów w grze wyścigowej Asphalt 8: Airborne.

Producent oferuje nam 4-rdzeniowy procesor Quad Core, baterię Li-Po 3000 mAh i 4 GB RAM, pozwalające na płynne użytkowanie. Matryca tylnego aparatu w Asusie ZenFone 2 Deluxe Special Edition ma 13 Mpx, a przednia 5 Mpx. Wyświetlacz ma przekątną 5,5 cala. Niestety może być ciężko z dostępnością Zenfone 2 Deluxe Edition, gdyż ten model dedykowany jest na rynek południowoamerykański.

3.90
46 głosów

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition: newsy, testy i recenzje

Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie