ZTE Engage

Rodzina produktów
ZTE Engage

ZTE Engage to rodzina smartfonów wykorzystujących do działania system Android (oryginalnie Android 4.0.4. Ice Cream Sandwich) produkowanych przez pochodzącą z Chin firmę ZTE. Pierwsza wersja ZTE Engage pojawiła się na rynku 27 września 2012 roku. Do tej pory ukazały się dwa podobne do siebie modele smartfonów ZTE Engage LT i ZTE Engage MT.

Smartfony marki ZTE znajdziesz teraz szybciej i taniej na WP radarOkazji.

ZTE Engage – specyfikacja

Serię ZTE Engage charakteryzuje niezłej jakości ekrany wykonane w technologii TFT, które w przypadku obu wersji posiadają matrycę z przekątną 4 cali. Wyświetlacz wyposażono w dwa aparaty, z których główny jest w stanie robić zdjęcia w rozdzielczości 8 megapikseli z dodatkową opcją doświetlenia przy pomocy diody LED. Ponadto, dzięki opcji zoom, filmowany obiekt można 16-krotnie powiększyć, a uzyskane w ten sposób obrazy zapisują się w wysokiej jakości HD (720p).

ZTE Engage – podzespoły

Sercem ZTE Engage są popularne procesory Qualcomm Snapdragon S2 MSM8655 z zegarem uzyskującym taktowanie na poziomie 1.4 GHz. Co, więcej układ wspiera 1 GB pamięci operacyjnej RAM, co pozwala bezproblemowo obsługiwać zaawansowane aplikacje i gry jednocześnie.

ZTE Engage – wyposażenie dodatkowe

Z funkcji dodatkowych ZTE Engage chwalono za możliwość geotagowania oraz za umieszczony w aparatach autofocus. Ponadto, obie wersje smartfona można połączyć z komputerem i ładowarką za pomocą dedykowanego złącza micro-USB, a słuchawki do połączania z ZTE Engage wymagają posiadania wejścia mini-Jack (3,5 mm). Jeśli chodzi o przechowywanie danych, wbudowane 2 GB pamięci wewnętrznej można powiększyć do 32 GB za pomocą karty micro-SD lub micro-SDHC.

4.14
26 głosów

ZTE Engage: najnowsze modele

ZTE Engage: newsy, testy i recenzje

Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie