ZTE Warp

Rodzina produktów
ZTE Warp

ZTE Warp to rodzina smartfonów stworzona przez chińską korporację ZTE Corporation. Koncern jest jednym z największych producentów sprzętu GSM w Azji, a za największe osiągnięcia marki uważa się wprowadzenie do Chin takich technologii jak VOD (video on demand) i popularny streaming mediów. Ponadto ZTE Warp jest kolejną serią nowoczesnych smartfonów, które dysponują mocnym układem procesorów i pojemną baterią.

ZTE Warp – najpopularniejsze modele

ZTE Warp – ZTE Warp Elite

ZTE Warp Elite to smartfon, który w 2014 roku na rynku zastąpił wcześniejszy model ZTE Warp Sync. Za szybką pracę urządzenia odpowiada w tym przypadku popularny system Android w wersji 5.1 Lollipop, który obsługuje wyświetlacz z przekątną 5.5 cali i wysoką rozdzielczością 720x1280 pikseli. Do Androida dopasowany został 4-rdzeniowy procesor z taktowaniem zegara na poziomie 1.2 GHz, który wspiera 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Jeśli chodzi o dodatki, producent wyposażył ZTE Warp Elite w możliwość odbierania połączeń bezprzewodowej sieci LTE oraz dwa aparaty - główny z matrycą o przekątnej 13 megapikseli i tylny do selfie o przekątnej 5 megapikseli. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 16 GB wbudowanej pamięci, które można powiększyć za pomocą dodatkowej karty microSD. Aby całość funkcjonowała sprawnie i dostatecznie długo, ZTE Warp Elite, podobnie jak inne modele z tej serii dysponuje mocną baterią o pojemności 3000 mAh, co pozwala na ok. 20 godzin ciągłych rozmów lub 8 godzin pracy z kilkoma włączonymi aplikacjami jednocześnie.

ZTE Warp 4G

ZTE Warp 4G jest kolejnym nowoczesnym smartfonem z serii ZTE Warp, który do pracy wykorzystuje popularny system Android w wersji 4.1.2 Jelly Bean. System zintegrowano z 2-rdzeniowym układem procesora Qualcomm Snapdragon S4 Pro Plus MSM8930 działającym w architekturze 32 bitów i osiągającym poziom taktowania na poziomie 1.2 GHz, a za wyświetlanie na wysokim poziomie odpowiada w tym przypadku graficzny procesor Qualcomm Adreno 305 wyposażony w 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Co więcej, mający jeden slot karty SIM, ZTE Warp 4G pozwala na pobieranie danych z prędkością 100 Mbps oraz możliwość obierania połączeń bezprzewodowej sieci Wi-Fi, standardu Bluetooth i technologii NFC, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie bezgotówkowych transakcji oraz wykonywanie połączeń z innymi mobilnymi urządzeniami przenośnymi. Poza tym ZTE Warp 4G, dzięki kompaktowej konstrukcji obudowy waży tylko 133 gramy, wliczając w to baterię o pojemności 2000 mAh, co przekłada się na ok. 8 godzin ciągłej pracy smartfona przy włączonych kilku aplikacjach jednocześnie.

ZTE Warp – ZTE Warp Sync

ZTE Warp Sync to smartfonem z serii ZTE Warp, którego jednym z największych atutów jest wyraźny 5-calowy wyświetlacz uzyskujący wysoką rozdzielczość na poziomie 1280x720 pikseli, wyposażony w specjalną powłokę Gorilla Glass 2. Za wydajną pracę urządzenia odpowiada podobnie jak w pozostałych modelach system Android w wersji 4.4.2. KitKat, który wyposażony został w dedykowaną użytkownikom aplikację Mobile ID pozwalającą na ściąganie tapet i spakowanych aplikacji bezpośrednio na dysk urządzenia. Ponadto, aby na ZTE Warp Sync możliwe było uruchomienie zaawansowanych aplikacji, urządzenie zostało wyposażone w 4-rdzeniowy procesor Snapdragona wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej, który oferuje taktowanie zegara na poziomie 1.2 Ghz. Dodatkowo użytkownik otrzymał 8 GB wbudowanej pamięci, którą można powiększyć maksymalnie do 64 GB, dzięki dedykowanym kartom microSD. Co więcej, niezłej jakości aparaty to wizytówka rodziny smartfonów ZTE Warp, a model ZTE Warp Sync posiada dwa, z których główny dysponuje matrycą z przekątną na poziomie 8 megapiskeli. Na koniec warto podsumować, że w porównaniu do wcześniejszego modelu ZTE Warp 4G, ZTE Warp Sync oferuje większy ekran, wydajniejszy procesor i znacznie pojemniejszą baterię.

ZTE Warp – ZTE Warp 7

ZTE Warp 7, który na rynku pojawił się w 2016 roku to nowszy model, który dysponuje ekranem z przekątną 5.5 cali, co pozwala na uzyskanie obrazu w wysokiej jakości 720p. Sercem urządzenia jest w tym przypadku 4-rdzeniowy układ procesora z zegarem na poziomie taktowania 1.2 GHz i 2 GB pamięci operacyjnej RAM, którym zarządza popularny system Android w wersji 6.0.1. Ponadto producent wyposażył ZTE Warp 7 w 16 GB wbudowanej pamięci do wykorzystania przez użytkownika, którą można dodatkowo rozszerzyć poprzez kartę microSD. Oprócz tego ZTE Warp 7 charakteryzują wysokiej jakości aparaty, z których główny posiada matrycę o przekątnej 13 megapikseli, a drugi aparat do selfie dysponuje przekątną równą 5 megapikseli. Aby całość działała w pełni możliwości, ZTE Warp 7 podobnie jak inne modele serii posiada wytrzymałą baterię o pojemności 3080 mAh.

3.98
46 głosów

ZTE Warp: najnowsze modele

ZTE Warp: newsy, testy i recenzje

Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie