ARCHOS 70

Rodzina produktów
ARCHOS 70

Archos 70 to rodzina internetowych tabletów do codziennego użytku w domu i w podróży, za których produkcję odpowiada francuskie przedsiębiorstwo Archos. Urządzenia te słyną z eleganckiej obudowy, która skrywa w sobie nowoczesne aplikacje, szybką obsługę internetu, możliwość wykonywania i obróbki zdjęć, filmów oraz odtwarzania muzyki.

Archos 70 – wyświetlacze

Tablety Archos 70 posiadają wyraźne, dotykowe ekrany z matrycą o przekątnej 7 cali i wbudowanym g-sensorem. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie obrazu w rozdzielczości 800 x 480 pikseli i wysokiej jakości HD. Co, więcej zastosowany format 16:9 to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy wyrenderować zarejestrowane materiały w jak najlepszej jakości bez konieczności dzielenia materiału na mniejsze części.

Archos 70 – grafika

Jedno rdzeniowe procesory z zegarem na poziomie taktowania 1000 MHz sprawiają, że na tabletach z serii Archos 70 możliwe jest rozpoznanie technologii OpenGL ES 2.0, co przekłada się na płynną pracę zaawansowanych gier wykorzystujących grafikę 3D oraz nowoczesnych aplikacji korzystających z animowanych tapet.

Archos 70 – system operacyjny

Jako system operacyjny tablety Archos 70 wykorzystują popularny system Androida stworzony przez Google. Zawiera on pakiet dedykowanych aplikacji, które ułatwią wysłanie maila, czy korzystanie z przeglądarki internetowej. Ponadto aż pięć ekranów użytkownika pozwala na zaawansowaną personalizację, ustawienie ikon, widżetów oraz zakresu dostępu użytkowników do konkretnych aplikacji i operacji systemowych.

Archos 70 – dodatkowe wyposażenie

Na dodatkowe wyposażenie urządzeń z rodziny Archos 70 składa się możliwość powiększenia dysku poprzez kartę microSD, odbieranie bezprzewodowych połączeń Wi-Fi i Bluetooth oraz możliwość podłączenia urządzenia do telewizora poprzez dedykowane złącze HDMI. Ponadto tablety z serii Archos posiadają wbudowane biblioteki dedykowanych aplikacji, które ułatwiają najpopularniejsze aktywności jak rejestrowanie i edycja materiałów audiowizualnych, czy uproszczone zarządzanie danymi. Co, więcej, aby komunikacja i transmisja informacji pomiędzy urządzeniem a serwisami społecznościowymi przebiegała sprawniej, tablety Archos 70 posiadają już zainstalowane aplikacje Facebook, Flickr czy Picasa.

Nie przepłacaj za sprzęt elektroniczny. Sprawdź aktualne oferty tabletów Archos na WP radarOkazji.

3.82
40 głosów

ARCHOS 70: najnowsze modele

ARCHOS 70: newsy, testy i recenzje

Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie