Obniż koszty - dodatkowe usługi w T-Mobile

T-Mobile czy Era?

T-Mobile czy Era?

Jak już stwierdziliście, oferty T-Mobile rewolucyjne cenowo nie są. Sieć daje jednak kilka różnych możliwości obniżenia sobie miesięcznych kosztów używania komórki. Dotyczy to zarówno rozmów, jak i wysyłania wiadomości SMS — sami zobaczcie.

Usługa "Godzinka za grosze"

Jeśli skorzystamy z usługi, to po drugiej minucie rozmowy nasze połączenie przestanie być taryfikowane. Nie na stałe - możemy jednak rozmawiać bez ponoszenia dalszych kosztów aż do do 60. minuty włącznie. Później taryfikacja znów rusza i opłaty są zgodne z planem taryfowym.

Za darmo przez prawie godzinę możemy rozmawiać tylko z innym abonentem T-Mobile lub użytkownikiem T-Mobile Tak Tak.

Opłata miesięczna: 10,09 zł

T-Mobile: Zawsze w kontakcie

Usługa "Taniej do wszystkich"

Do wyboru są trzy pakiety minut, w ramach których rozmowy są znacznie tańsze. Opłaty za nie wynoszą:

Zobacz również: Mobilne filmowanie i fotografowanie

 • Taniej do wszystkich 30 — 30 minut w pakiecie — 10,09 zł
 • Taniej do wszystkich 70 — 70 minut w pakiecie — 20,16 zł
 • Taniej do wszystkich 120 — 120 minut w pakiecie — 30,25 zł

Niestety, pakietów nie wykorzystamy na połączenia do Play czy Cyfrowego Polsatu.

Usługa "Taniej strefa domowa"

Tutaj także wykupić można dodatkowe pakiety minut na połączenia z aktywnej Strefy domowej do abonentów T-Mobile, użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Koszty:

 • Taniej Strefa Domowa 200 — 200 minut — 10,09 zł
 • Taniej Strefa Domowa 1000 — 1000 minut — 20,16 zł
 • Taniej Strefa Domowa 2000 — 2000 minut — 30,25 zł

Usługa "T-Mobile i stacjonarne"

Pakiety wykorzystać można na połączenia do abonentów T-Mobile, Użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Poszczególne opcje kosztują:

 • T-Mobile i stacjonarne 100 — 100 minut — 10,09 zł
 • T-Mobile i stacjonarne 250 — 250 minut — 20,16 zł

Usługa "Wieczory i weekendy"

Pakiety w ramach tej promocji również możemy wykorzystać na na połączenia do abonentów T-Mobile, użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Ich ceny to odpowiednio:

 • Wieczory i weekendy 200 — 200 minut — 10,09 zł
 • Wieczory i weekendy 500 — 500 minut — 20,16 zł
 • Wieczory i weekendy 1000 — 1000 minut — 30,25 zł

Różnica polega na tym, że co prawda minut jest więcej, ale dostępne są tylko w godzinach od 16:00 do 7:00 oraz w soboty i niedziele.

Nowe serwisy internetowe i pierwsza reklama T-Mobile [wideo]

Usługa "Wybrane osoby"

W zależności od potrzeb możemy wybrać jedną, trzy lub pięć osób mających numer w T-Mobile lub stacjonarny i skorzystać z dodatkowych minut na rozmowy z nimi:

 • 1 wybrana osoba — 200 minut — 10,09 zł miesięcznie
 • 3 wybrane osoby — 1000 minut — 20,16 zł miesięcznie
 • 5 wybranych osób — 2000 minut — 30,25 zł miesięcznie

Usługa "Tanie SMS-y i MMS-y"

Dodatkowy pakiet 100 wiadomości SMS lub 100 wiadomości MMS (przelicznik 1:1) za 5,04 zł. Usługa dotyczy SMS-ów i MMS-ów do wszystkich abonentów i użytkowników operatorów krajowych sieci komórkowych. W ramach usługi MMS-y mogą być także wysyłane na adresy e-mail.

Podziel się:

Także w kategorii Aktualności:

Samsung Galaxy Core Max oficjalnie. Kolejny średniak z AMOLED-em W skócie: Microsoft Lumia zamiast Nokii, aparat Oppo N3 i Galaxy Note 4 w częściach iPad w dół, iPhone i zyski w górę. Apple ogłasza wyniki finansowe za ostatni kwartał OnePlus One'a w końcu kupisz bez zaproszenia, ale będziesz musiał się pospieszyć W skrócie: zegarek Microsoftu, lepszy Gmail 5.0 i Sting śpiewający dzwonki Android 5.0 Lollipop na wideo. Wygląda prześlicznie Motorola Droid Turbo na zdjęciach Tydzień w krzywym zwierciadle: to trwało zbyt długo Weekendowy Zestaw gier i Aplikacji: UP by Jawbone, Entwined Challenge i Daddy Long Legs Android 5.0 Lollipop - jakie urządzenia zostaną zaktualizowane? W skrócie: ZenFone'y w przedsprzedaży oraz przykładowe zdjęcia zrobione Nexusem 6 i Nexusem 9 W skrócie: Nexus 6 u boku iPhone'a 6 Plus, Galaxy Golden 2 i nowe iPady na stronie Apple'a Oppo N3 będzie miał udoskonalony obracany aparat, ale co z tego? HYENT kolejny polski startup, który zdecydował się na crowdfunding Jaka będzie nazwa nowego Androida? W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik Ogromny Nexus 6 i Nexus 9 przyłapane na nowych reklamach Androida Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł W skrócie: współpraca OnePlusa i JBL, Huawei Honor 6 Extreme Edition i klon iPhone'a on Lenovo Tydzień w krzywym zwierciadle: wielozadaniowość w Androidzie i Microsoft w kosmosie Gigantyczny wyciek prywatnych zdjęć użytkowników Snapchata W skrócie: polska cena Galaxy Note'a 4 i HTC One (M8) również z funkcjami Eye Experience Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie stanie się androidowym standardem? W skrócie: nowe Lumie już wkrótce, drogi G Watch R i Xperie z DropBoxem

Popularne w tym tygodniu:

Galaxy Note7 - produkcja i sprzedaż wstrzymana [AKTUALIZACJA] Huawei Mate 9 będzie wyglądał jak Note7? Huawei nie mógł lepiej trafić Xiaomi rozszerza dystrybucję smartfonów w Polsce i zapowiada kolejny model Baterie do Samsungów Galaxy S8 będzie produkowało... LG? Klienci stracili zaufanie do Samsunga. Badanie potwierdza obawy firmy Android 7.1, czyli jak nie prowadzić polityki aktualizacyjnej Oto prawdopodobna przyczyna samozapłonów Note’a 7. Pozostaje jedno pytanie… iPhone 7 jest jak samouczek przygotowujący klientów na przyszłoroczną premierę Google Pixel czy iPhone 7 - który smartfon jest wydajniejszy? LG LV5, czyli flagowy G5 bez wymiennych modułów? Fairephone 2 - firma chce odchudzić i zmienić wygląd smartfonów, które... sprzedała rok temu Grubo. Barack Obama nabija się z płonących Galaxy Note'ów 7