Bloguj z nami i wygraj LG G2

Praca czy pasja? Nieważne co łączy cię z rynkiem urządzeń mobilnych. Jeśli masz coś ciekawego do przekazania, zacznij z nami blogować.

Kristina B/Flickr na licencji CC

Gwarantujemy doborowe towarzystwo, liczną, ale wymagającą grupę odbiorców i – dla najlepszych – atrakcyjne nagrody.

Wyślij zgłoszenie na adres: redakcja@komorkomania.pl. Podaj imię, nazwisko, napisz dwa zdania o sobie i swoich zainteresowaniach oraz dołącz zdjęcie. Stworzymy dla ciebie blog w ramach naszej platformy, na którym będziesz mógł publikować teksty. Wybrane mogą trafić na stronę główną Komorkomania.pl. Zobaczy je wtedy nawet kilkadziesiąt tysięcy czytelników, a ty będziesz mieć szansę na wygranie smartfona LG G2 lub mobilnej drukarki zdjęć.

LG G2 jest główną nagrodą w naszym konkursie

Zasady są bardzo proste.

1. Regularnie będziemy wybierać najlepsze teksty z blogów i publikować je na stronie głównej Komorkomania.pl.

2. Raz na dwa tygodnie najlepszy spośród wybranych tekstów nagrodzimy mobilną drukarką LG.

3. Autor tekstu miesiąca otrzyma smartfona LG G2 ufundowanego przez naszego partnera, sklep Euro.

Na zdobycie drukarki mają szansę wszyscy blogerzy, którzy zamieszczą na blogu chociaż jeden tekst do godziny 23.59 dzień przed rozstrzygnięciem etapu. Informacje o zwycięzcach etapów opublikujemy w dniach: 6.12.2013*, 20.12.2013, 03.01.2014, 17.01.2014, 31.01.2014.

Zobacz również: Nokia: moja miłość

Autorzy najlepszych tekstów grudnia i stycznia otrzymają smartfony LG G2. Pod uwagę będą brane wszystkie teksty, które trafiły na stronę główną Komorkomania.pl i które zostały opublikowane najpóźniej o godzinie 23.59 30.12.2013 i 30.01.2014. Wyniki zostaną ogłoszone 31.12.2013 i 30.01.2014.

Zobaczcie koniecznie:
Regulamin konkursu
Poradnik, jak założyć blog i dodawać treści

*Uwaga — z powodu przesunięcia o tydzień dat w regulaminie, pierwszą nagrodę przyznaliśmy nie 6 grudnia, a 29 listopada. Kolejne rozstrzygnięcia etapów będą jednak w terminach przewidzianych w regulaminie.

Sponsorem nagród jest:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Witamy w nowej Komórkomanii Jak założyć blog i dodawać teksty? Sprzedaż biznesu mobilnego Nokii coraz bliżej finalizacji Tydzień w krzywym zwierciadle: Moto G, SAMI i Gramohorn II W skrócie: drop testy nowych iPadów, Galaxy S III mini Crystal Edition i darmowy internet LTE w Plusie 4G LTE startuje w Play. Fajnie, że jest i to w zasadzie tyle W skrócie: Jolla Phone w listopadzie, BlackBerry Z30 w Orange i LG Nexus G Android 4.4 Key Lime Pie już u pierwszego użytkownika W skrócie: Moto G na wideo, Samsung Galaxy Core Plus i wstrzymanie aktualizacji dla Galaxy S III 8 na 10 smartfonów sprzedanych w trzecim kwartale pracuje pod kontrolą Androida Android 4.4 KitKat dla Nexusa 7 i Nexusa 10 w wersji Wi-Fi już (prawie) jest. Aktualizacja dla pozostałych urządzeń "wkr W skrócie: iPad mini z Retiną w sprzedaży, Samsung Galaxy Note 12.2 i Oppo N1 na wideo

Popularne w tym tygodniu:

LG V30 będzie petardą. Lepszy aparat i technologia znana z Nintendo Switch zapowiedziane #wSkrócie: iPhone 7s na wideo i zdjęciach oraz Samsung Internet dla każdego Google Pixel 2: przecieki nie napawają mnie optymizmem #wSkrócie: Galaxy S8 Active oficjalnie, iPhone 8 na zdjęciach i Apple Watch Series 3 #wSkrócie: wyróżnienia EISA 2017-2018, Samsung Gear Fit 2 Pro i nowe ikony w iOS 11 Sony Xperia XZ1: wyciekają zdjęcia, specyfikacja i jedna tajemnicza nowość LG V30 - producent ujawnia kluczowe funkcje Samsung Galaxy Note 8 - podsumowanie plotek i przecieków #wSkrócie: Pixel 2 na wizualizacjach, atrapa iPhone'a 8 na wideo i Carmageddon: Crashers Huawei Mate 10 na zdjęciach, czyli internet znów dał się nabrać Nowe iPhone'y z bezprzewodowym ładowaniem? Mam nadzieję, że Apple wynajdzie je na nowo #wSkrócie: LG V30 Plus, zdjęcie i specyfikacja Moto X4 oraz OnePlus 5 w horrorze