Plus: nowe taryfy i wspólna oferta z Cyfrowym Polsatem

Plus i Cyfrowy Polsat razem (fot.: sxc.hu)

Plus i Cyfrowy Polsat razem (fot.: sxc.hu)

Jeszcze zanim zaczęliśmy świętować i wypoczywać, Polkomtel zapowiedział, że zaraz po Wielkanocy nastąpią duże zmiany w ofercie Plusa. O jednej — taryfie Bez limitu — już pisaliśmy. Druga to wspólna propozycja Plusa oraz Cyfrowego Polsatu, mająca obniżyć koszty klientom korzystającym z usług tych firm.

Połączenie ofert dwóch tak dużych firm daje naprawdę spore możliwości. Zwłaszcza że spora część odbiorców programów TV korzysta z komórek i na odwrót — wielu użytkowników telefonów ogląda telewizję. Łatwo więc stworzyć wspólną ofertę, niedublującą usług drugiej firmy.

Wspólna infrastruktura — Polkomtel i Aero2 razem walczą o rynek

W jaki sposób propozycje zostaną połączone?

  • Klienci Cyfrowego Polsatu, którzy podpiszą umowę z Plusem, dostaną bonusowe minuty (w abonamencie) lub środki (mix) na połączenia. Ich wartość zależna będzie oczywiście od wybranego u operatora abonamentu — od 5 do 100 minut miesięcznie lub od 3 do 8 zł do każdego doładowania. Niestety, środki nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy, a w mixie trzeba je wykorzystać w ciągu 31 dni.
  • Klienci sieci Plus, którzy skorzystają z oferty Cyfrowego Polsatu, dostaną co miesiąc Filmowy Bon Plus na filmy VOD o wartości nawet 40 zł.

Orange i Plus na kartę: zmiany… będą niedługo

Wspólna propozycja obu dostawców usług dostępna będzie od jutra, początkowo tylko w wybranych punktach sprzedaży.

Zobacz również: Inteligentne okulary Sony

Od dzisiaj natomiast można już korzystać z taryf Bez limitu w Plusie.

Źródło: PlusBlog.pl

Podziel się:

Przeczytaj także: