Zestaw do mierzenia ciśnienia krwi wraz z aplikacją na iPhone’a [wideo]

Doskonale jeżeli iPhone nie służy nam tylko do dzwonienia, wysyłania smsów oraz grania w gry. Warto wykorzystywać jego możliwości do aktywnego biegania, czytania książek lub mierzenia ciśnienia. Tak, wraz ze specjalnym gadżetem wasz iPhone może być pomocny lekarzowi.

Withings Blood Presure Monitor to bardzo ciekawy gadżet, który w połączeniu z urządzeniem pracującym na iOS, może pomagać nam w mierzeniu ciśnienia tętniczego oraz późniejszej analizie konkretnych wyników. Zobaczcie poniższy materiał wideo, ukazujący gadżet w akcji.

Opaskę zakładamy na rękę, sama dostosowuje się do jej wielkości. Następnie łączymy opaskę standardowym kabelkiem USB z iPhonem. Wynik już po chwili jest widoczny na ekranie. Co najciekawsze, komplet danych możemy przesłać do naszego lekarza. Pod warunkiem że korzysta on z takich rozwiązań jak Google Health lub Microsoft Health Vault.

iPhone zmierzy Ci ciśnienie

Jest to jednak z pewnością jeden z droższych ciśnieniomierzy na rynku. Gadżet wraz z dedykowaną iPadowi lub iPhonowi aplikacją kosztuje 130 dolarów amerykańskich. Jeżeli poczuliście zainteresowanie tym tematem, to więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: ubergizmo

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!