Drukarka do iPhone’a! [wideo]

Strona głównaDrukarka do iPhone’a! [wideo]
21.11.2010 08:07
Drukarka do iPhone’a! [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Liczba różnego rodzaju akcesoriów do iPhone’a liczona jest w setkach. Telefon Apple’a współpracuje z projektorami, głośnikami, stacjami dokującymi oraz drukarkami. Tak, na rynku pojawiła się malutka drukarka do iPhone’a! Mamy filmik pokazujący urządzenie w akcji.

Bolle BP-10 Photo Printer to stacja dokująca (ładowanie urządzenia) oraz drukarka w jednym. W kilka chwil gadżet ten jest w stanie wydrukować zdjęcie z naszego iPhone'a w formacie A6. Zobaczcie sami, jak cały proces wygląda w oficjalnej prezentacji producenta.

Oprócz drukarki użytkownik musi dodatkowo pobrać darmową aplikację Bolle Photo z App Store. Całość pozwala na zabawę w młodego drukarza. Rodzi się jednak pytanie, czy ktokolwiek kupi takie urządzenie za 120 funtów brytyjskich?

Już niedługo (premiera w przyszłym tygodniu) pojawi się iOS 4.2, a wraz z nim funkcja bezprzewodowego drukowania na dowolnej drukarce. Czy zatem produkcja dedykowanych iPhone'owi urządzeń do drukowania nie jest strzałem w stopę? Więcej informacji o Bolle BP-10 Photo Printer znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: ubergizmo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)