iPhone 3G z iOS 4 przerażająco wolny

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone'a 3G i jeszcze nie zdecydowałeś się na aktualizację oprogramowania do iOS 4, to radzę przeczytać ten wpis do końca, bo może się okazać, że jeszcze na jakiś czas wstrzymasz się z aktualizacja. Otóż szerokie grono posiadaczy iPhone'ów 3G, którzy zainstalowali iOS 4 skarzą się, że ich telefon zwolnił niemiłosiernie. Wszystko, co na OS 3.X działało płynnie i sprawnie, na iOS 4 jest katorgą.

iPhone 3G, przynajmniej mój, po aktualizacji do iOS 4 zwolnił tak, jakbym miał zainstalowane dziesiątki aplikacji z Cydii. Dotychczas SMSowanie za pomocą iPhone'a było czystą przyjemnością. Dziś odechciewa się pisać.

Pod tym adresem możemy znaleźć wideo porównanie pomiędzy iPhone'ami 3G z OS 3.1.3 oraz 4.0. Nie sposób nie zauważyć różnicy.

W związku z zaistniała sytuacją radzimy, aby jeszcze wstrzymać się z aktualizacją do iOS 4 na iPhonie 3G. Możliwe, że Apple niebawem udostępni kolejna wersje oprogramowania, która naprawi ten błąd.

A jak działają wasze iPhone'y 3G po aktualizacji do iOS 4?

Źródło: Simblog

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!