Użytkownicy najbardziej zadowoleni z iPhone'a

Amerykańska firma JD Power and Associates postanowiła przeprowadzić wywiady pośród użytkowników komórek znanych firm. Respondenci byli pytani, jak oceniają funkcjonowanie swoich urządzeń pod 6 wariantami: ogólne zadowolenie, łatwość obsługi, ocena systemu, zadowolenie z designu, możliwości telefonu oraz żywotność baterii. Najlepiej w testach wypadł iPhone. Najgorzej Palm.

Wyszło na to, że użytkownicy iPhone'a są najbardziej zadowoleni ze swojego telefonu. Najwyraźniej odpowiada im wszystko w komórce od Apple poza baterią. Posiadacze telefonu ocenili ją 2 na 5. Najlepiej zaś spisała się bateria BlackBerry. Jest to również drugi producent, po iPhonie, z którego użytkownicy są najbardziej zadowoleni.

Jak widać — Nokia również nie wypadła najlepiej, jeśli chodzi o tego typu testy. Dziwić też mogą wyniki testu na respondentach HTC. W końcu są to bardzo dobre telefony, zwłaszcza te, które w ostatnim czasie ujrzały światło dzienne.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!