Kolejny program do rozpoznawania mowy

Rozpoznawanie mowy za pomocą Vlingo.

Rozpoznawanie mowy za pomocą Vlingo.

W Internecie można znaleźć całkiem solidny program do rozpoznawania mowy dla telefonów komórkowych. Niestety, na razie działa on tylko na telefonach BlackBerry oraz iPhone. Na wersje dla Windows Mobile i Symbiana musimy jeszcze poczekać. Użytkownicy telefonów z tymi systemami operacyjnymi powinni skorzystać z narzędzi, które opisywaliśmy wcześniej.

Ten świetny, a w dodatku darmowy system, to Vlingo. Pozwala on nie tylko na wyszukiwanie kontaktów i otwieranie programów poleceniami głosowymi, ale także na dyktowanie SMS-ów i e-maili. Taka technologia to prawdziwe lekarstwo dla przemęczonych kciuków.

Vlingo jest dostępne w języku angielskim, co oznacza, że pisanie polskojęzycznych SMS-ów raczej nie zakończy się sukcesem. Jednak w przypadku języka angielskiego program działa bardzo skutecznie i nie zdarzają mu się rażące błędy.

Zaletą Vlingo jest bardzo łatwe i płynne przechodzenie do trybu dyktowania. Nie musimy ręcznie otwierać okienka edycji wiadomości, program zrobi to za nas. Oczywiście po wydaniu polecenia głosowego. Według zagranicznych testerów aplikacja reaguje naprawdę świetnie i po udostępnieniu wersji dla popularnych mobilnych systemów operacyjnych będzie na pewno stanowiła spory hit.

Zobacz również: Jak bezpiecznie korzystać z przeglądarki?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store