Streaming muzyki z Dropboxa do iPhone'a

Streaming muzyki z Dropboxa do iPhone'a

Streaming muzyki z Dropboxa do iPhone'a
Krystian Bezdzietny
02.09.2012 16:19, aktualizacja: 02.09.2012 18:19

Wiedzieliście, że w App Store dostępna jest aplikacja, która w bardzo sprytny sposób umożliwia streaming muzyki z konta Dropbox bezpośrednio do iPhone'a, iPoda touch bądź to iPada? Jeżeli nie, to koniecznie musicie ją poznać.

Tunebox, bo o niej mowa, segreguje pliki muzyczne na naszym Dropboxie tak, aby móc później ekspresowo uzyskać dostęp do naszej muzyki w chmurze. Gdy już wszystko zostanie stosownie skonfigurowane, nie pozostanie nic innego, jak rozpocząć odtwarzanie. A z tym akurat Tunebox radzi sobie bardzo dobrze.

[solr id="simblog-pl-60968" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://simblog.pl/nowa-wersja-allegro-3-2-0-dla-ios-a" _mphoto="zrzut-ekranu-2012-09-1-o-07ed953.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2393[/block]

Aplikacja kompatybilna jest z formatem MP3 oraz M4A. Po zainicjowaniu odtwarzania nic się nie zacina, można swobodnie pauzować, przewijać, stopować. Jeżeli utwór ma przypisaną okładkę, to zostanie ona wyświetlona w odtwarzaczu Tuneboxa, który, swoją drogą, wygląda jak nieco uboższa wersja odtwarzacza iOS-a.

Oczywiście do poprawnego działania narzędzia wymagane jest ciągłe połączenie z Internetem, a to może wiele kosztować. Tak czy inaczej, aplikacja Tunebox dostępna jest w App Store za 4,99 dolara.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)