Niekończące się problemy z firmware dla iPhone

Od czasu pojawienia się firmware 2.0.x poza zadowoleniem słyszalne są bardzo wyraźne głosy niezadowolenia. Użytkownicy wymieniają jednym tchem dziesiątki niedoróbek jakich dopuściło się Apple — najczęściej wymieniane są: niestabilność, powolność, błędne działanie aplikacji, zawieszanie się. Od czasu wydania firmware 2.0 pojawiły się już dwie aktualizację, ale nadal są spore problemy.

Średnio co 2 tygodnie otrzymujemy dostęp do aktualizacji — jak bardzo jest to uciążliwe wie każdy (ja np. wstrzymuje się z dokonaniem aktualizacji od czasu zainstalowania 2.0). Użytkownicy mimo wszystko instalują kolejne wersje, licząc, że zostaną usunięte poszczególne drażniące błędy, jednak często się tak nie dzieje i coraz więcej osób ma wątpliwości, czy aby wersja 2.0.x firmware to nie jest taka "beta", przed wydaniem stabilniejszej wersji 2.1. Steve Jobs zapowiedział wydanie 2.1 na wrzesień — a więc dosłownie za kilka tygodni. Poza eliminacją błędów użytkownicy bardzo liczą na nowe funkcjonalności w tym kopiuj / wklej. Jak będzie? Zobaczymy, na razie cała ta sytuacja nie wygląda zbyt różowo.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!