Problemy z firmware 2.1

Problemy z firmware 2.123.09.2008 13:00
Problemy z firmware 2.1
Paweł Cebula

Część z użytkowników skarży się na działanie aplikacji służącej do obsługi kont pocztowych - mimo tego, że w preferencjach ustawione jest regularne sprawdzanie maili (bądź też natychmiastowe ich pobieranie w sytuacji, gdy tylko się pojawią) to te wiadomości nie są pobierane - do chwili, gdy sam użytkownik nie zrobi tego ręcznie. Sytuacja wygląda tak, jakby aplikacja Mail miała problemy z działaniem w tle.

Innym - znacznie mniejszym problemem, ale uciążliwym - jest "nietrzymanie" miejsc utworów w playlistach. Jest to dość uciążliwe, szczególnie dla osób, które dbają o kolejność odtwarzanych utworów.

Kolejnym problemem o jakim słyszałem była synchronizacja zdjęć. Objawiało się to tym, że część zdjęć nie była w ogóle dodawana do urządzenia (z powodu formatu rzekomo nieobsługiwanego przez iPhone'a - mimo to, ze grafiki były w formacie JPEG), a reszta była uszkodzona i również nie dało się ich odtworzyć.

Czy zatem czeka nas wkrótce firmware 2.1.1? Z pewnością tak, jest to tylko kwestia czasu, ale na pewno warto czekać i wtedy poważnie rozważyć dokonanie aktualizacji do najnowszej wersji.

Źródło: AppleInsider

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)