Oto złoty iPhone z wizerunkiem Donalda Trumpa. Czego to Rosjanie nie wymyślą...

Wiem, wiem. Włączacie telewizję - Donald Trump. Wchodzicie na stronę główną portalu - Donald Trump. Odpalacie radio - Donald Trump. Ostatnie czego Wam trzeba do szczęścia to czytanie o nowo wybranym prezydencie-elekcie USA na łamach Komórkomanii. Wybaczcie jednak, ale obok tego telefonu nie da się przejść obojętnie.

Złoty iPhone z Trumpem zamiast jabłka

To jednozdaniowy, ale wyczerpujący opis owocu pracy projektantów rosyjskiej firmy Caviar. Firma ta — podobnie jak brytyjski Goldgenie - zajmuje się pozłacaniem obudów popularnych smartfonów, ale robi to w dość osobliwy sposób.

Najnowszy smartfon Rosjan, będący przeróbką iPhone'a 7, ma pozłacaną obudowę, a na niej:

  • wizerunek Donalda Trumpa w miejscu logo nadgryzionego jabłka;
  • Wielka Pieczęć Stanów Zjednoczonych;
  • hasło wyborcze Trumpa: "Make America Great Again".
Złoty iPhone 7 z wizerunkiem Donalda Trumpa

Nawet nie wiem, jak to skomentować, więc przytoczę słowa twórców według których smartfon ten jest "wyrazem nadziei na ocieplenie stosunków rosyjsko-amerykańskich".

Apple mógłby się uczyć od Rosjan dojenia klientów

Myśleliście, że ok. 500 zł przebitki za wersję z większą ilości pamięci to dużo? Amatorka. Spójrzcie na ceny Supremo Trump Changeover (bo tak nazywa się wspomniana przeróbka iPhone'a 7):

  • 32 GB — 197 000 rubli (ok. 12 150 zł);
  • 128 GB — 212 000 rubli (ok. 13 070 zł);
  • 256 GB — 227 000 rubli (ok. 13 990 zł).

Warto dodać, że wszystkie wersje są identyczne. Po prostu firma zgarnia ponad 900 zł za to, że do obudowy pakuje iPhone'a droższego o nieco ponad 500 zł. Tak to się robi, Apple'u!

Zobacz również: Telefon vs tani blender, czyli "Will It Blend?" po polsku

Jest i wersja z Putinem

Jeśli komuś z poglądami nie po drodze, może sięgnąć po wariant z Władimirem Putinem zamiast Trumpa jabłka.

Złoty iPhone 7 z wizerunkiem Władimira Putina

Rosyjscy projektanci uznali jednak, że zdobienie wizerunkiem Putina wersji z marnymi 32 GB jest nie na miejscu, dlatego najtańszy "Supremo Putin Damascus Black Gold" ma 128 GB. Cena? Jedynie 209 000 rubli, czyli jakieś 12 880 zł.

No to teraz czekamy na polską wersję.

Źródło: Caviar

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telefony:

HTC Runnymede na pierwszym zdjęciu LG Spectrum - androidowy dwurdzeniowiec z LTE Tag Heuer Link Phone - Android dla prawdziwych bogaczy [wideo] LG K8 i K10 (2018) oficjalnie. Koreańczycy odświeżają jedną z popularniejszych linii Nexus 5 - wreszcie prawdziwy high-end od Google RIM mówi "nie" dwurdzeniowym procesorom w swoich jeżynkach Zachwyć się! iHTC HD2 z Windows Mobile 6.5.3 - podróbka lepsza od oryginału? LG Optimus L9 - kontynuacja dobrej serii Po odliczaniu Samsunga... Samsung Galaxy A9 Pro będzie superśredniakiem lepszym od flagowców? Nozomi, Nypon, Kumquat - androidowi bracia Sony Ericssona

Popularne w tym tygodniu:

Motorola razr oficjalnie. Widzieliśmy nową klapkę ze składanym ekranem Xiaomi Mi Note 10 (CC9 Pro) oficjalnie. Chińczycy odpalili fotograficzną petardę Huawei Y9s z usługami Google'a oficjalnie. Oto sposób Huaweia na ominięcie bana Trumpa Redmi Note 8T oficjalnie. Xiaomi wprowadziło drobną, ale potrzebną zmianę Oficjalny smartfon TikToka. Ma Snapdragona 855 Plus