Użytkownicy Windows Phone najbardziej zadowoleni ze swojego systemu

Analitycy z ConsumerThink przeprowadzili ciekawe badanie dotyczące zadowolenia użytkowników z używanych platform komórkowych. Wyniki są dość zastanawiające, ponieważ w zestawieniu zwyciężył Windows Phone, a najgorzej wypadł Symbian.

Pracownicy ConsumerThink podsumowali 82 620 opinii dotyczących 318 smartfonów do 15 grudnia bieżącego roku. Z tych wszystkich recenzji i opinii jednoznacznie wynikło, że najbardziej ze swoich platform zadowoleni są użytkownicy nowej platformy Microsoftu — Windows Phone. Na drugim miejscu w zestawieniu uplasował się BlackBerry, potem iOS, następnie Android i na szarym końcu poczciwy Symbian.

Najczęściej recenzowanymi przez użytkowników produktami był HTC Thunderbolt (5579 opinii), iPhone 4 (4106 opinii), a także LG Ally (2514 opinii). Co ciekawe, z zebranych statystyk wynikło, że wszyscy użytkownicy, którzy zaopatrzyli się w HTC Titana, są z niego zadowoleni.

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji [18.12.2011]

Z innymi wnioskami wyciągniętymi z badania ConsumerThink można zapoznać się bezpośrednio na stronie firmy. Znajdziecie tam m.in. szczegółowe wykresy obrazujące zadowolenie użytkowników z konkretnych elementów wybranych platform czy liczbę przebadanych urządzeń z każdą poszczególną platformą.

Można by powiedzieć, że co statystyki, to inne wyniki. Spotkałem się już z wieloma badaniami tego typu i najczęściej najbardziej satysfakcjonującą platformą był iOS, a w badaniu ConsumerThink przypadło mu trzecie miejsce.

Źródło: wmpoweruser

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" Messenger pozwoli wysłać zdjęcia o wyższej rozdzielczości. Czekałem na to od lat Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u