W zaledwie 12 godzin zamówiono 200 tysięcy iPhone'ów 4S. Będzie rekord?

Czy nowy iPhone odniesie sukces? Czy rzeczywiście będzie to najlepszy iPhone, który pobije wszystkie rekordy dotychczasowej sprzedaży smartfonów Apple’a? Pierwsze informacje o zamówieniach są bardzo obiecujące.

Właściciele amerykańskiej sieci AT&T poinformowali branżę mobilną o liczbie zamówień na nowego iPhone’a 4S. Zaledwie w 12 godzin od momentu, kiedy można było złożyć preorder, zakontraktowano ponad 200 tysięcy zamówień!

Biorąc pod uwagę fakt, że są to zaledwie dane cząstkowe (jakże popularne słowo teraz) tylko od jednego operatora, wyniki sprzedaży mogą być i zapewne będą imponujące. Amerykanie mogą składać zamówienia również w sieci Sprint oraz Verzion. Nie bez znaczenia są także kanały dystrybucji Apple’a.

Możemy pobawić się w analityków. W komentarzu pod wpisem napiszcie, ile Waszym zdaniem Apple sprzeda telefonów w pierwszym dniu. Do tematu wrócimy w najbliższą sobotę.

Źródło: 9to5mac

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!