Premiera iPhone’a 4S rekordowa dla operatorów

Premiera iPhone’a 4S rekordowa dla operatorów
Zbyszek Kowal

15.10.2011 06:23, aktual.: 15.10.2011 08:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Złośliwcy twierdzą, że Steve Jobs specjalnie umarł, w momencie gdy na rynek wszedł iPhone 4S, aby premiera nowego telefonu była okazała. Bez względu na to, jak chore i krzywdzące są to opinie, trzeba przyznać, że wielu fanów zdecydowało się na zakup, żeby uczcić pamięć sternika Apple.

Apple poinformował, że już w pierwszym dniu, kiedy można było złożyć zamówienie na nowego iPhone’a 4S, dokonano ponad miliona pre-orderów. Żaden z poprzednich modeli smartfona firmy z Cupertino nie osiągnął takiego wyniku. Kolejki po telefon w dniu premiery były kilkakrotnie większe niż zazwyczaj.

Z premiery iPhone’a 4S cieszą się również operatorzy telefonii komórkowych w USA. Znana i ceniona firma AT&T poinformowała branże o pobiciu rekordu sprzedaży urządzenia w jednym dniu. Dobre wieści napływają również od drugiego operatora - sieć Sprint ogłosiła, że premiera iPhone’a 4S okazała się najlepszym dniem pod względem sprzedaży w długoletniej historii spółki.

Warto przypomnieć, że to dopiero początek lawiny pieniędzy, jaka spłynie na konto Apple. Wraz z upływem czasu w kolejnych krajach na świecie iPhone 4S będzie pojawiał się w sprzedaży. Polscy fani muszą uzbroić się w cierpliwość – premiera na początku grudnia.

Źródło: CultofMac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)