Oprogramowanie Eye-Fi dla iPhone

Na MacWorld firma Eye-Fi, znana ze swoich komunikujących się bezprzewodowo kart pamięci, pokaże swoje oprogramowanie dla iPhone'a. Będzie służyło do tego samego co większa aplikacja dla komputerów (Windows i Mac OS X).

Eye-Fi iPhone będzie odpowiadał za bezprzewodowe przesyłanie zdjęć z iPhone do komputera stacjonarnego bez potrzeby synchronizacji oraz do jednego z wielu współpracujących z Eye-Fi serwisów do przechowywania i prezentowania zdjęć online. Do tego aplikacja na iPhone'a będzie współdziałać z aplikacją na komputerze i wszystkie zdjęcia, czy to z telefonu, czy z aparatu będziecie mieli w jednym miejscu.

Eye-Fi iPhone przyda się tym, którzy już mają dostęp do serwisu Eye-Fi – czyli mają już kartę tej firmy. Zainteresowani mogą sobie obejrzeć film demonstrujący działanie Eye-Fi.

Aplikacja będzie już niebawem dostępna za darmo w AppStore.

Źródło: AppleTell

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!