Oprogramowanie 3.0 dla iPhone i iPod touch gotowe do pobrania

Oprogramowanie 3.0 dla iPhone i iPod touch gotowe do pobrania
Krzysztof Basel

17.06.2009 18:09, aktual.: 17.06.2009 20:09

Na tę chwilę czekało wiele osób - oprogramowanie 3.0 dla iPhone i iPod touch jest już gotowe do pobrania z serwerów Apple.

Na tę chwilę czekało wiele osób - oprogramowanie 3.0 dla iPhone i iPod touch jest już gotowe do pobrania z serwerów Apple.

Długo oczekiwany nowy soft jest dostępny po podłączeniu urządzenia do Maka i i programu iTunes. Krótka instrukcja jest dostępna na stronie Apple, prawym górnym rogu. Oprogramowanie może pobrać za darmo każdy posiadacz iPhone'a i iPhone'a 3G. Właścicieli iPod'ów touch aktualizacja będzie kosztować 9,95 USD.

Prawdopodobnie już za kilka dni Dev Team udostępni narzędzia umożliwiające przeprowadzenie jailbreaka (nieautoryzowanego odblokowania iPhone'ów) dla posiadaczy oprogramowania 3.0.

Oto kilka głównych cech oprogramowania 3.0:

Kopiuj / Wklej – Kopiuj / Wklej działać będzie w praktycznie wszystkich aplikacjach telefonu - dwukrotne kliknięcie w dany element skutkować będzie pojawieniem się menu.

Klawiatura horyzontalna - Wpisywanie treści wiadomości wreszcie stanie się naprawdę wygodne. Po obróceniu telefonu do pozycji horyzontalnej klawiatura dostosuje się i będziesz mógł korzystać z dużo większych klawiszy.

Voice Memos - po prostu dyktafon, bez zaawansowanych bajerów, ale za to przydatna opcja zapisywania krótkich notatek głosowych.

MMS - bardzo wyczekiwany element, który pojawi się w iPhonie 3.0. Zobaczymy wtedy, czy faktycznie chodziło o sam brak tej funkcji, czy może jednak o możliwość przesyłania plików multimedialnych.

Shake to Shuffle - rozwiązanie znane posiadaczom najnowszych iPodów nano - potrząśnięcie urządzeniem powoduje losową zmianę utworu na inny.

Spotlight - tak, to pomysł rodem z OS X - zastosowanie globalnej wyszukiwarki elementów znajdujących się w obrębie iPhone’a.

Czekamy na wasze pierwsze opinie na temat najnowszego softu Apple!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)