Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł!

Ruszyła właśnie kolejna edycja Humble Mobile Bundle. Tym razem oferta jest bardziej niż korzystna i nie zabrakło w niej polskiego akcentu.

Real Boxing

Real Boxing (Vivid Games)

Niewtajemniczonym zdradzę tylko, że Humble Bundle to inicjatywa, w ramach której dystrybuowane są cyfrowe treści, za które użytkownicy mogą zapłacić niemal dowolną kwotę i rozdysponować ją między autorów, organizatorów akcji oraz organizacje charytatywne. W najnowszej androidowej odsłonie pakiet — jak zwykle — podzielony jest na dwa pułapy cenowe.

Każdy kto zapłaci przynajmniej 1 dolara (niecałe 4 zł) otrzyma:

Każdy kto wpłaci na konto kwotę wyższą niż średnia wszystkich wpłat (obecnie 4,41 dolara, czyli ok. 16,50 zł) otrzyma dodatkowo:

Najciekawiej w tym wszystkim prezentuje się Real Boxing, czyli polska produkcja polskiego studia Vivid Games, której recenzję znajdziecie tutaj. Gra dostępna jest co prawda w Sklepie Play za darmo, ale występują w niej mikropłatności, a ceny za pojedyncze dodatki wahają się od 2,99 do 369,99 zł. Humble Bundle twierdzi, że odblokowanych bonusów jest "MNÓSTWO", a wartość całego pakietu to 351 dolarów, czyli ok. 1350 zł. To wszystko dostępne za parę złotych, które można dodatkowo przekazać na cele charytatywne.

Zainteresowanych akcją odsyłam na tę stronę. Do dokonania płatności wystarczy konto na PayPalu. Wspomniany pakiet będzie dostępny tylko do 5 października, więc warto się pospieszyć, a — moim zdaniem — żal nie skorzystać.

Humble Mobile Bundle 15

Zobacz również: Appshaker 2 #1 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u