Oto etui z dodatkowym aparatem i... miniaturowym dronem

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych etui na smartfony, ale takiego, nad jakim pracuje Buzz Technology, jeszcze nie było.

Skeye Nano Drone

Skeye Nano Drone (youtube)

Co kryje się pod nazwą Buzz Technology?

Jest to brytyjski start-up, który zajmuje się głównie drukiem 3D — sprzedażą drukarek, drukowaniem gotowych projektów, a nawet organizacją szkoleń w tym zakresie. Firma nie chce jednak na tym poprzestać i stara się również przygotowywać własne gadżety. Jednym z nich jest Binary Watch, który możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Teraz Brytyjczycy pracują na nowym projektem, który zakłada stworzenie bardzo nietypowego etui na smartfony.

Binary Watch

Czym jest Drone-in-a-phone-case?

To prototypowe akcesorium przygotowane w drukarce 3D. Pełni ono tradycyjną funkcję ochronną, ale wyposażone zostało również w specjalną szufladkę. W niej — jak wskazuje nazwa urządzenia — znajduje się miniaturowy dron, który będzie mógł latać przez ok. 25 min. Szkoda jedynie, że akcesorium jest na stałe połączone z etui. Wynika to jednak z faktu, że jest na tyle małe, że może być z łatwością zdmuchnięte przez wiatr.

Co jeszcze oferuje nietypowe etui?

Buzz Technology nie poprzestało na samym dronie. Brytyjczycy chcą wyposażyć swoje etui w trzy różne modułu aparatu, które będą miały matryce od 8 Mpix do 12 Mpix. Każdy z nich można będzie podpiąć do teleskopowego kijka do zdjęć selfie, który wysuwany jest z boku etui, lub do magnetycznej przystawki, która umożliwia mocowanie aparatu do różnych powierzchni.

Kiedy Drone-in-a-phone-case trafi na rynku?

Prototypowe rozwiązanie Buzz Technology nie porywa wyglądem, a co do modułów aparatu mam mieszane odczucia. Niemniej jednak, sam pomysł z miniaturowym dronem jest całkiem fajny. O tym jednak, czy uda się go zrealizować przekonamy się pod koniec tego roku. Wtedy bowiem twórcy dopracują rozwiązanie i będą szukać wsparcia na Kickstarterze.

Zobacz również: Samsung Gamepad

Źródło: Buzz Technology, PhoneArena

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20] 5 modułów do LG G5, które aż się proszą o to, by ktoś je stworzył Tissot Smart-Touch - markowy smartwatch, który poprawadzi cię przez miejską dżunglę LG G5 - ceny modułów ujawnione Apple Watch z opaską, która umożliwi pomiar EKG. Czy można ufać takim akcesoriom? Pytamy specjalistę Nixon Mission oraz Fossil Q Marshal i Q Wander to interesujące smartwatche z Androidem Wear GoTenna to gadżet, dzięki któremu twój smartfon połączy się z innym smartfonem nawet w miejscu, w którym w ogóle nie ma zasięgu Samsung Charm to inteligentna opaska, ale nie dla geeka. I to jest w niej najlepsze LG Hi-Fi Plus i Cam Plus - zobacz jak działają moduły do LG G5 W IV kwartale 2015 na rynek trafiło więcej szwajcarskich czy inteligentnych zegarków? Statystyki mnie zaskoczyły VerveLife to nowa marka sygnowana logo Motoroli. Znajdziesz je na słuchawkach, sportowej kamerce i... obroży dla psa Rook to pierwszy domowy dron. Zapowiada się świetnie, ale jeden brak może irytować Google w tym roku może pokazać nowe gogle oraz technologię Android VR W 2015 roku Apple sprzedał najwięcej smartwatchy, ale liderem całego rynku wearables był ktoś inny Samsung ma nowy pomysł na identyfikację użytkownika. Będzie skanować żyły Ten sprzęt powinien znaleźć się w każdym sklepie ze smartfonami Fitbit Alta byłby niezłą opaską fitness, gdyby nie jeden niewybaczalny brak Podróbka Apple Watcha 2 za 350 zł? Tak, choć oryginału jeszcze nie ma... NutriRay3D to gadżet, który pozwoli ocenić, ile kalorii ma Twój posiłek dokiWatch - najbadziej zaawansowany smartwatch dla dzieci? Xiaomi oficjalnie weszło do Polski, ale smartfonów w ofercie brak Kruger&Matz Style to niedrogi smartwatch z okrągłym ekranem Samsung S-Patch to prototyp gadżetu, który będzie "prywatnym lekarzem" Co tam smartwatche. Firma medyczna pokazała inteligentną naklejkę wyglądającą jak tatuaż

Popularne w tym tygodniu:

Polaroid Insta-Share Printer Moto Mod oficjalnie. Drukarka, która zamieni smartfon w aparat natychmiastowy