KL TRADE prezentuje eleganckie etui z funkcją podstawki na iPada

KL TRADE prezentuje eleganckie etui z funkcją podstawki na iPada

KL TRADE prezentuje eleganckie etui z funkcją podstawki na iPada
Zbyszek Kowal
11.05.2012 07:47, aktualizacja: 11.05.2012 09:47

Firma KL TRADE prezentuje nowy model etui na iPada. Jest ono solidnie wykonane, ma elegancki design i pełni również funkcję podstawki. Dzięki temu użytkownik może ustawić urządzenie w dogodnej dla siebie pozycji i korzystać z jego multimedialnych właściwości.

Zadanie większości pokrowców na urządzenia mobilne ogranicza się do mniej lub bardziej skutecznej ochrony wyświetlacza i obudowy. Coraz częściej jednak użytkownicy oczekują od akcesoriów wielofunkcyjności i szerszego zastosowania.

Firma KL TRADE, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadza do oferty klasyczne, eleganckie etui na iPada, które oprócz funkcji ochronnych i tych związanych z transportem urządzenia pełni również rolę wygodnej podstawki. Pokrowiec jest tak zaprojektowany, że po jego otwarciu możliwe jest utworzenie stabilnej konstrukcji opartej na systemie rzepów i zawiasów.

Obraz

Zewnętrzne krawędzie etui, stanowiące podstawę tej konstrukcji, wspierają środkową pochyloną część pokrowca, w której znajduje się tablet. Rozwiązanie to docenią zapewne osoby, które dużo podróżują lub po prostu lubią podczas pikniku czy pod namiotem obejrzeć film w wygodnej dla siebie pozycji. Elementy etui, dzięki solidnemu wykonaniu i pomysłowemu dopasowaniu, precyzyjnie ze sobą współpracują, dlatego rozłożenie i złożenie konstrukcji jest kwestią kilku sekund.

Do pokrowca dołączono wygodny uchwyt umożliwiający bezpieczny transport urządzenia. Nowe etui KL TRADE dostępne jest w eleganckich odcieniach czerni. Sugerowana cena to 99 złotych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)