Nowe nokie wkrótce w Polsce

Sieć Play zaprosiła nas na konferencję, która odbędzie się już 11 maja. Będzie ona poświęcona produktom marki Nokia.

Nokia 3310

Nokia 3310

O tym, że nowe nokie pojawią się w Polsce, wiadomo nie od dziś. HMD Global — wyłączny licencjobiorca marki Nokia dla telefonów komórkowych — w lutym otworzył polski oddział. Wówczas firma nawiązała ponadto współpracę z agencją Monday PR, która odpowiada za kontakt z mediami. Wprowadzenie pierwszych urządzeń było zatem kwestią czasu.

Telefony Nokia pojawią się w ofercie sieci Play

Niestety nie udało mi się wyciągnąć informacji, jakie dokładnie urządzenia będą dostępne na starcie. Można jednak domniemywać, że wśród nich nie zabraknie nowej Nokii 3310. Komórka ta w połowie maja ma się bowiem pojawić w kilku europejskich krajach; zapowiedział ją m.in. hiszpański MediaMarkt.

Nokia 6 z Androidem

Ponadto Marcin Gruszka — rzecznik prasowy sieci Play — już na początku marca oficjalnie zapowiedział, że Nokia 3310 pojawi się w ofercie fioletowego operatora.

Pozostaje mieć nadzieję, że od razu na polski rynek wkroczą także smartfony Nokii z Androidem - Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6. Wszystkie szczegóły — włącznie z cenami — poznamy jednak dopiero 11 maja.

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

"Koniec z roamingiem...". Nie, roaming się nie kończy Koniec z opłatami roamingowymi w Unii Europejskiej! Co zmieni się 15 czerwca? To ostatni moment na rejestrację karty SIM. Sprawdź, jak uniknąć kolejek Obniżenie stawek roamingowych w UE to jedno z najważniejszych wydarzeń 2016 roku Rejestracja karty SIM - co trzeba o niej wiedzieć? Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie Zaczęła się era post-mobile [wideo] Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Rejestracja do lekarza w Orange