Nowe promocje w Play Online

Nowe promocje w Play Online

Nowe promocje w Play Online
Paweł Żmuda
01.10.2010 14:00, aktualizacja: 01.10.2010 16:00

Już jutro w salonach sieci Play pojawi się nowa oferta w taryfie Play Online. Dodatkowo od października dotychczasowi abonenci operatora mogą skorzystać z kilku ciekawych promocji. Jakie oferty przygotowano?

W salonach sprzedaży pojawi się oferta Play Online 5 GB, za którą trzeba będzie zapłacić 35 złotych. Dotychczas oferta ta była dostępna wyłącznie w kanale telesprzedaży. W ofercie wciąż pozostanie również 10 GB za 45 złotych.

Każdy nowy klient podpisujący umowę na telefon lub Internet w abonamencie lub mixie dostanie kupon promocyjny, dzięki któremu otrzymać będzie można rabat na abonament (2 miesiące za 1 złotych). Taki sam rabat będzie przysługiwał wszystkim abonentom, którzy przejdą się do salonu Play ze specjalnym SMS-em promocyjnym. Kupon SMS-owy ważny będzie przez 4 dni.

Obraz

Dodatkowo korzystający z ofert Święta z Play Online, Play Online dla Abonentów oraz Play Online 2 GB za 29 zł w ramach opłaty aktywacyjnej dostaną pakiet SMS-owy, którego wielkość (1000 lub 300 SMS-ów) jest uzależniona od wybranej taryfy. Pakiet ma być przyznawany na pierwszy miesiąc od aktywacji. Niestety, nie będzie można go odnowić.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)