Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo

Pakiet 1 TB (!) w T‑Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo

Internetu
Internetu
Źródło zdjęć: © shutterstock
Mateusz Żołyniak
11.03.2016 17:44, aktualizacja: 11.03.2016 18:44

T-Mobile przygotowało nową kampanię reklamową, a wraz z nią "mały" prezent dla klientów - darmowy pakiet danych o wielkości... 1 TB.

T-Mobile postanowiło wykorzystać wyróżnienia za "najwyższą jakość usług mobilnych", które sieć otrzymała w badaniach przeprowadzonych przez P3 Communications. Firma startuje z kampanią reklamową, która ukazywać ma ją jako "najlepszą sieć komórkową w Polsce". W działaniach wezmą udział Kinga Preis i Tomasz Kot, którzy w głównym spocie śpiewają utwór wzorowany na "Simply the Best" Tiny Turner. Sami możecie ocenić go poniżej, a ja dodam tylko, że nie chcę słyszeć go po raz kolejny...

Dobrze, że firma na tym nie poprzestała. W ramach nowej kampanii promowane będą również trzy oferty dostępne od 15 marca. Pierwsza z nich przygotowana jest z myślą o użytkownikach Internetu domowego (dotyczy nowych klientów i obecnych), którzy mogą nabyć taryfy o 50% taniej. Dostępne opcje to:

  • 10 GB - 19,99 zł;
  • 35 GB - 29,99 zł;
  • 55 GB - 34,99 zł;
  • no limit - 79,99 zł.

Dla firm (szczególnie małych) T-Mobile przygotowało ofertę nielimitowanego internetu, z którego korzystać może kilku pracowników jednocześnie. Miesięczny abonament wynosi w niej 59 zł.

1 TB danych w smartfonie

Zdecydowanie najciekawszą opcją jest promocja, w ramach której obecni i nowi klienci sieci mogą skorzystać z pakietu o wielkości 1 TB. Jest on przyznawany na jeden pełny okres rozliczeniowy, dzięki czemu w praktyce można będzie z niego korzystać przez prawie dwa miesiące (aktywacja zaraz po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego).

Promocja dostępna jest - jak wspomniałem wyżej - od 15 marca. Można aktywować ja wysyłając wiadomość SMS o treści NET na numer 80008 lub rejestrując się na stronie www.najlepszasiec.pl.

Po co? Czy da się go wykorzystać?

Zdania użytkowników na temat pakietu 1 TB w T-Mobile są podobne - "fajnie, że operator wprowadza tak duży pakiet, ale po co?" No cóż, to chyba jasne. Terabajt brzmi zdecydowanie lepiej niż 100 gigabajtów czy 500 megabajtów, dzięki czemu wiadomości o rekordowo wielkim gratisie w T-Mobile szybko obiegły sieć.

Według mnie nie ma nic w tym złego. Stare przysłowie mówi w końcu, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Nie ma co więc zastanawiać się nad sensownością wprowadzania pakietu 1 TB, gdyż wypada się cieszyć, że sieć zdecydowała się na taki bonus dla swoich klientów.

PS. Wielu użytkowników zastanawia się, czy można wykorzystać pakiet 1 TB w miesiąc na smartfonie. Przyjmując, że użytkownicy będą pobierać dane z prędkością 20 Mb/s (średnia szybkość pobierania danych w T-Mobile według styczniowego raportu UKE), to wykorzystanie pakietu 1 TB zajmie ok. 116,5 godz. ciągłego pobierania dobrych torrentów, czyli nieco ponad 4,5 doby.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)