10 miliardów pobrań z App Store!

10 miliardów pobrań z App Store!

App Store
App Store
Zbyszek Kowal
15.01.2011 11:50, aktualizacja: 15.01.2011 12:50

O tym, że sklep z aplikacjami Apple’a jest największy na świecie, czytelnicy SIMbloga wiedzą nie od dziś. Z pewnością jednak nie wszyscy odnotowali, że App Store szykuje się do pobicia okrągłego rekordu. Z tej okazji firma z Cupertino ufundowała 10 tysięcy dolarów nagrody!

Zgodnie z informacjami podanymi przez Apple’a zbliżamy się wielkimi krokami do ustanowienia wielkiego rekordu – 10 miliardów pobranych aplikacji z App Store. Na tej witrynie znajdziecie licznik, który pokazuje, ile pozostało jeszcze ściągnięć oraz jak szybko w ciągu sekundy pobierane są kolejne gry i programy.

Z tej okazji ekipa Jobsa przygotowała konkurs dla fanów App Store’a. Osoba, która pobierze 10-miliardową aplikację, otrzyma kupon o wartości 10 tysięcy dolarów na zakupy w cyfrowym sklepie. Aby wziąć udział w zabawie, należy wypełnić ten formularz rejestracyjny lub pobierać gry z App Store.

Dziennie można wysyłać formularz tylko 25 razy. Zapewne wszyscy będą obserwować licznik i poczekają na ostatnią chwilę, aby pobrać upragnioną jubileuszową aplikację. Przy okazji konkursu warto odnotować, że App Store został otwarty w lipcu 2008 roku, co oznacza że ten niewiarygodny wynik zostanie osiągnięty w blisko 2,5 roku.

Źródło: AppAdvice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)