10 najlepszych nowych aplikacji tygodnia

10 najlepszych nowych aplikacji tygodnia

10 najlepszych nowych aplikacji tygodnia
Simblog.pl
01.06.2010 11:34, aktualizacja: 01.06.2010 13:34

Bardzo cieszy nas duży odzew na naszą nową propozycję. W związku z waszym zainteresowaniem, postanowiliśmy kontynuować ten cykl. Co tydzień (najprawdopodobniej w każdy poniedziałek) będziemy prezentować Wam dziesięć najlepszych aplikacji oraz gier z mijającego tygodnia.

Bardzo cieszy nas duży odzew na naszą nową propozycję. W związku z waszym zainteresowaniem, postanowiliśmy kontynuować ten cykl. Co tydzień (najprawdopodobniej w każdy poniedziałek) będziemy prezentować Wam dziesięć najlepszych aplikacji oraz gier z mijającego tygodnia.

Naturalnie jest to bardzo subiektywny przegląd. Jeśli uważacie że jakiejś aplikacji brakuje, to zostawcie swoją propozycję w komentarzu. Dzięki temu, razem zbudujemy co tydzień bazę programów na które warto zwrócić uwagę. Zapraszamy do kolejnej odsłony.

Radia internetowe to bardzo dobrze rozwinięta gałąź App Store i nie wydaje się, aby cokolwiek miało się zmienić. Dowodem niechaj będzie kolejna aplikacja, która swoim designem przykuwa wzrok potencjalnych miłośników muzyki. Snowtape Radio posiada jedną bardzo fajną funkcję ? pozwala nagrywać piosenki z radia!

Cena: 1,59 euro

Tę aplikację powinniście bardziej docenić za pomysł, aniżeli wykonanie. Zabawa jest prosta, każdego dnia strzelasz fotkę upamiętniającą to co robiłeś w danym dniu. Później, po 365 dniach masz dostęp do swoistego dziennika z minionego roku. Przeglądanie takiej ogromnej galerii wraz z datami może być ciekawym doznaniem dla par. Dlaczego by nie spróbować dokumentować tego co robimy?

Cena: za darmo

Ojciec całej serii Prince of Persia jest niemal identyczny do tego, jakim stworzył do Jordan Mechner w 1989 roku. Gracz wciela się w tytułowego księcia, którego zadaniem jest uwolnienie księżniczki z rąk okropnego wezyra Jaffara. Cała operacja jednak nie może potrwać dłużej niż jedną godzinę. Księżniczka albo zgodzi się poślubić Jaffara, albo umrze. Do namysłu ma wspomniane 60 minut. Czy zdążysz ją uratować drogi graczu?

Cena: 0,79 euro

Wezwij Taxi to program autorstwa Adama Strzeleckiego. Jego podstawową funkcją jest baza danych firm taksówkarskich w największych polskich miastach: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław. Wisienką na torcie jest jednak wbudowany taksometr, który oszacuje koszt naszego przejazdu taksówką. Nie daj sie oszukać żadnemu taksówkarzowi!

Cena: za darmo

Tego tytułu nie muszę chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Dość powiedzieć, że jest to darmowa wersja jednej z najlepszych gier gangsterskich w App Store. Jeśli do tej pory wahałeś się czy wydać osiem euro na wersję pełną, to teraz masz szansę poczuć adrenalinę w pierwszych trzech misjach nowego GTA.

Cena: za darmo

Wydaje się, że to idealna pozycja dla miłośników książek. Wyglądem przypomina trochę iBook Store, ale w rzeczywistości jest szafką na nasze spostrzeżenia na temat konkretnych pozycji. Aplikacja sama pobiera okładki do książek o których chcemy coś powiedzieć. Co ciekawe, później możemy nasze wypociny w łatwy sposób wrzucić na Facebooka lub przekazać znajomym e-mailem.

Cena: 0,79 euro

Nie chodzi o samą aplikację, a raczej o jej najnowszy update. Od dawna wyczekiwany Skype w wersji 3G, w końcu pojawił się w App Store. Niestety, nie długo nacieszymy się takim udogodnieniem. We wrześniu wprowadzony zostanie abonament za możliwość wykonywania połączeń pomiędzy użytkownikami Skype?a na iPhonie. Naturalnie, oprócz tego trzeba będzie płacić również operatorowi według naszej stawki.

Cena: za darmo

W poprzednim tygodniu prosiliście, aby w zestawieniu pojawiła się jakaś fajna aplikacja do robienia zdjęć. Okazuje się że takowa pojawiła się niedawno w App Store. iTouchScreen Camera wykorzystuje najnowsze osiągnięcia fotograficzne do robienia fantastycznych fotek. Gorąco polecam, z pewnością będziecie zaskoczeni efektem!

Cena: za darmo

Convition to piąta z kolei odsłona znanego cyklu gier akcji opowiadająca o agencie specjalnym Samie Fisherze. Wersja iPhonowa wydana została przez francuskiego giganta, firmę Gameloft. Fabuła nowej gry skoncentrowana jest wokół poszukiwań morderców córki głównego bohatera. Tym razem Sam działa na własną rękę, bez pomocy agencji. Gracz musi sprawdzić kolejne tropy, które zaprowadzą go do morderców, po drodze oczywiście eliminując duże grono przeciwników.

Cena: 7,99 euro

Program został opracowany przez ekipę Blue Media z Sopotu przy współpracy z firmą Divante oraz Bankiem Zachodnim WBK. Aplikacja łączy w sobie wyszukiwarkę wszystkich bankomatów w Polsce oraz szereg informacji o rynku finansowym w naszym kraju. Czyż można wyobrazić sobie lepszą aplikację reklamową?

Cena: za darmo

Źródło: Applemania.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)