10-calowy BlackBerry PlayBook już wkrótce?

10-calowy BlackBerry PlayBook już wkrótce?05.05.2011 11:00
BlackBerry
BlackBerry
Paweł Żmuda

Konferencja BlackBerry World 2011 to nie tylko czas na prezentację nowych urządzeń i oficjalnych informacji o produktach firmy RIM. Dużo ciekawiej jest za kulisami. Wygląda na to, że kanadyjski producent szykuje się do wprowadzenia na rynek 10-calowego PlayBooka. Możliwe jest też opóźnienie sprzedaży zapowiedzianych niedawno komórek RIM.

Nowy PlayBook z większym wyświetlaczem miałby pojawić się już jesienią bieżącego roku. Wiadomo, że nadchodzące urządzenie to nie kolejna generacja tabletów, lecz uzupełnienie portfolio producenta i szansa na zdobycie większych udziałów w rynku. Istnienie PlayBooka potwierdziło kilka niezależnych źródeł z wnętrza firmy RIM. Niestety, nic więcej o nim nie wiadomo.

Kolejna wiadomość jest niestety mniej optymistyczna. Całkiem prawdopodobne, że urządzenia pracujące pod kontrolą BlackBerry OS 7 pojawią się później, niż zapowiadano. Telefony BlackBerry Bold 9900 i Bold 9930, które miały trafić do sprzedaży w czerwcu lub lipcu, mogą pojawić się w sklepach dopiero w połowie sierpnia. Na szczęście - to również niepotwierdzone informacje.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)