15 miliardów pobrań z App Store!

15 miliardów pobrań z App Store!

15 miliardów pobrań z App Store!
Zbyszek Kowal
09.07.2011 08:52, aktualizacja: 09.07.2011 10:52

Czy zastanawialiście się ile pobraliście już gier oraz aplikacji z App Store? Jeżeli nie, to mamy dla Was uśrednione wyniki dla wszystkich użytkowników sklepu Apple’a. Okazuje się bowiem, że fani urządzeń firmy z Cupertino pobrali już ponad 15 miliardów aplikacji!

To zaskakujący wynik zważywszy na to, że nieco ponad miesiąc temu Apple informował o 14 miliardach. Miliard pobrań w jeden miesiąc to musicie przyznać całkiem dobry wynik. Co ciekawe, na pierwszy miliard pobrań czekaliśmy aż 9 miesięcy od dnia premiery usługi.

Ile osób przyczyniło się do tak niebotycznego sukcesu? Dokładnie ponad 200 milionów! Tyle bowiem liczy sobie społeczność skupiona wokół urządzeń z iOS na pokładzie. Średnio więc każdy z nas pobrał 75 aplikacji.

Ciekawy jestem jak te statystyki wyglądają u Was. Ile macie aplikacji w swoich iTunesach? Ja przyznam szczerze, że z racji wykonywanego zawodu mam już ich ponad 700. Drugie tyle zapewne pobrałem i skasowałem. Pochwalcie się swoimi wynikami w komentarzach pod wpisem.

Źródło: businessinsider

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)