Jak działają gry na LG G3?

Jak Snapdragon 801 radzi sobie z grami wyświetlanymi na ekranie QHD?

Radzi sobie dobrze i gracze nie powinni narzekać na wydajność LG G3. Potwierdza się jednak to, co wyszło już w teście wydajności - gry działają dobrze, ale jednak minimalnie gorzej, niż na HTC One M8 czy Sony Xperia Z2.

Smartfon dość mocno się nagrzewa pod obciążeniem. Nie inaczej jest z konkurencyjnymi urządzeniami, ale G3 wysokie temperatury osiąga także z przodu, co obniża komfort korzystania z telefonu. Nagrzewanie może też skutkować czasowym obniżeniem wydajności układu.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Huawei Ascend G700 - między Europą a Azją [test] Test Alcatel One Touch Idol Alpha. Za drogi na średniaka, za słaby na flagowca Sony Xperia M2 – M jak… midrange [test] Thunder Q4.5 i Trooper X5.0. Test smartfonów Kazam LG G3 - jakość wykonania i ergonomia LG G3 - test wydajności Meizu Flyme OS 3.0 - Android z pierwiastkiem feng shui Kruger&Matz Soul - test LG G3: pierwsze wrażenia Piękny i potężny Meizu MX3, czyli iPhone z Państwa Środka [pierwsze wrażenia] Toshiba Encore - jak sprawuje się 8-calowy komputer? Mały rycerz - recenzja i test LG G2 Mini Sony Smartband: test inteligentnej opaski Sony Jaki jest LG G3? Pierwsze wrażenia LG G3 w naszych rękach Nokia X - test Z czym biegać, a z czym pływać? Trochę o sportowych gadżetach Samsung Galaxy S5: podsumowanie testów i recenzja Colorovo CityTab Supreme 7,85” Boost GPS – powinni tego zabronić! [test] Jabra Halo2 - recenzja Samsung Galaxy Note 3 po 6 miesiącach Sony Xperia Z2: podsumowanie testów i recenzja Samsung Gear 2 - czy warto decydować się na zakup? Samsung Galaxy S5, Gear 2 i Gear Fit - test pulsometrów

Popularne w tym tygodniu:

Xiaomi Mi MIX 2 - wideorecenzja Samsung Galaxy Note8 - wielki telefon w dobrym i złym tego słowa znaczeniu [TEST]