1‑bitowe zdjęcia na iOS

1-bitowe zdjęcia na iOS
Krystian Bezdzietny

13.04.2012 07:15, aktual.: 13.04.2012 09:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli instagramowa moda zaczęła przyprawiać Was o mdłości, a koniecznie potrzebujecie jakoś przyozdabiać swoje zdjęcia, to możecie zamienić przekolorowane, ciepłe filtry na grafiki 1-bitowe. Poznajcie aplikację 1-Bit Camera.

Zdjęcia wychodzące z warsztatu 1-Bit Camera są czarno-białe, a ich szczegółowość pozostawia wiele do życzenia. Cóż, taki jest efekt stosowania 1-bitowych grafik. Aplikacja obsługuje ponad 150 kilopikseli i opiera się na wykorzystaniu algorytmów Atkinson oraz Bayer. Zmodyfikowane za jej pomocą zdjęcia można upublicznić na Facebooku, Twitterze czy podzielić się nimi mailowo. Robiąc zdjęcie przy użyciu aplikacji, można korzystać z wbudowanej diody LED jako latarki, z obu kamer, a także - co najważniejsze - zarządzać kontrastem zdjęć.

Obsługa programu jest niesamowicie prosta i jeżeli ktoś nie chce modyfikować zdjęcia zrobionego na poczekaniu, może importować dowolną pozycję ze swojej biblioteki zdjęć. Co ciekawe, zarówno efekty 1-Bit Camery, jak i cały interfejs aplikacji są utrzymywane w stylu 1-bitowym.

Aplikację 1-Bit Camera można pobrać za dolara z App Store'a. Dostępna jest zarówno dla iPhone'ów, jak i iPadów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)