1Password dla iPhone'a za darmo!

1Password dla iPhone'a za darmo!
Paweł Cebula

26.11.2009 11:00, aktual.: 26.11.2009 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tradycją stało się, że Agile Web Solution z okazji Święta Dziękczynienia rozdaje za darmo swoje oprogramowanie. W tym roku użytkownicy mają możliwość pobrania 1Password Pro dla swoich iPhone'ów. Co trzeba zrobić, aby zdobyć tę aplikację? Spieszyć się z jej ściągnięciem.

1Password jest programem, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W ubiegłym roku producent tego oprogramowania pozwolił użytkownikom na możliwość pobrania za darmo wersji desktopowej. W tym roku możemy wejść w posiadanie 1Password dla iPhone OS.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym świetnym menedżerem haseł to masz czas do 1 grudnia. Wystarczy, że uruchomisz na swoim urządzeniu AppStore i instalujesz 1Password Pro - i to tyle. Żadnych konkursów, losowań, czy haczyków. Jest to naprawdę wygodny i efektywny sposób gromadzenia różnego rodzaju danych, jakie są nam potrzebne w trakcie przeglądania Internetu na iPhonie / iPodzie touch.

Ostatnio na łamach Applemanii wspominałem o tym, że Agile Web Solutions udostępniło nowych 1Password 3.0 i pewnie część osób chętniej by przyjęła wiadomość, że to właśnie ta wersja aplikacji jest do pobrania za darmo, prawda?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)