1Shoot do lepszego strzelania fotek

Bez tytułu
Bez tytułu
Krystian Bezdzietny

23.10.2009 16:00, aktual.: 23.10.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacji dla iPhone'a, które w mniejszym lub większym stopniu zwiększają funkcjonalność jego aparatu jest dziesiątki (a może nawet setki). Od drobniutkich narzędzi imitujących cyfrowy zoom, przez aplikacje dodające 'w locie' ramki do zdjęć, po wielkie i drogie kombajny fotograficzne, które w zasadzie są wszystkim i niczym. 1Shoot pomimo tego, że bezdyskusyjnie przynależy do wsomnianego multum, to jednak się zdecydowanie wyróżnia.

1Shoot App- take a perfect iphone pic! on MMI source

Na szczególną uwagę zasługuje sposób działania aplikacji. 1Shoot umożliwia nam po prostu wykonywanie zdjęć, a odbywa się to za pomocą 3 różnych sposobów:

  1. *Steady *- za pomocą akcelerometra (jeśli aplikacja nie 'odnotuje' żadnych ruchów komórki, to przejdzie do wykonania zdjęcia);
  2. *Touch *- kliknięcie w dowolne miejsce na ekranie wykona zdjęcie;
  3. *Timer *- automatyczne zrobienie zdjęcia po upłynięciu konkretnego czasu (5 lub 10 sekund).

Jak możemy zaobserwować na powyższym filmiku, korzystanie z 1Shoot to czysta przyjemność i niesamowita wygoda. Wielkim plusem aplikacji jest również to, że po wykonaniu zdjęcia nie jest ono zapisywane od razu w bibliotece zdjęć. Wszystkie zrobione zdjęcia wyświetlane są u dołu ekranu. Stamtąd też możemy wybrać zdjęcie, które najbardziej nam się podoba po czym je zapisać.

Aplikację 1Shoot znajdziemy bezpłatnie w AppStore.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)