Bonusowe 2 GB na start i więcej gigabajtów po doładowaniach w blueconnect na kartę

T-Mobile
T-Mobile
Mateusz Żołyniak

23.04.2012 10:30, aktual.: 23.04.2012 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile przygotowało kolejną ciekawą promocję związaną z ofertą blueconnect. W blueconnect na kartę klienci otrzymają bonusowe pakiety gigabajtów po aktywacji startera i doładowaniach. Jak prezentuje się oferta?

T-Mobile przygotowało kolejną ciekawą promocję związaną z ofertą blueconnect. W blueconnect na kartę klienci otrzymają bonusowe pakiety gigabajtów po aktywacji startera i doładowaniach. Jak prezentuje się oferta?

Nowa propozycja T-Mobile wejdzie w życie 25 kwietnia. Klienci, którzy aktywują starter Internet na kartę blueconnect, otrzymają dodatkowo 2 GB pakiet danych. Nowi klienci dostaną nowe bonusy za doładowanie konta. Kolejne i bezpłatne 2 GB danych będą przyznawane za każde doładowanie o wartości od 25 do 49 zł, a zasilenie konta kwotą 50 zł lub wyższą to aż 4,5 GB bonusowych danych.

Bonusowe pakiety danych będą automatycznie przyznawane po aktywacji karty oraz wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed środkami zgromadzonymi na koncie. O aktywacji bonusowych pakietów użytkownicy będą informowani SMS-ami.

Przypomnę, że T-Mobile oferuje starter z usługą Internet na kartę blueconnect za 25 zł (z identyczną kwotą na połączenia) oraz zestaw za 199 zł z modemem w pakiecie i kwotą 50 zł na połączenia. Ważność konta w obu przypadkach jest przedłużana automatycznie o rok po połączeniu z Internetem, odebranym lub wykonanym połączeniu, wysłanej lub odebranej wiadomości SMS lub MMS.

T-Mobile przygotował ciekawą propozycję, która zwiększa wcześniej dostępne bonusy za doładowanie (0,5 GB i 2 GB). Teraz blueconnect na kartę wypada dużo lepiej na tle ofert konkurencji, jak choćby Orange Free czy Play Online na Kartę All Inclusive. W T-Mobile nawet po doładowaniu za 25 zł użytkownicy będą otrzymywać 2 GB bonusowych danych (a nie około 1 GB, jak w Play i Orange), a ważność konta wynosi rok. Jedyną wadą rozwiązania T-Mobile jest ważność bonusowych pakietów danych, które trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni. Pod tym względem dużo lepiej wypada Orange Free, gdzie pakiety są ważne nawet przez 150 dni. Nowa oferta blueconnect została przygotowana więc z myślą o osobach intensywnie korzystających z internetu mobilnego, które stale (co miesiąc) będą doładowywać konto.

Jak Wam podoba się nowa oferta?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)