2 nowe reklamy Apple, czyli multi-tasking w iPhone 3GS

2 nowe reklamy Apple, czyli multi-tasking w iPhone 3GS

2 nowe reklamy Apple, czyli multi-tasking w iPhone 3GS
Krzysztof Basel
23.02.2010 07:19, aktualizacja: 23.02.2010 08:19

Apple stara się przedstawić światu kolejne zalety iPhone'a. Mają w tym pomóc 2 nowe reklamy telewizyjne podkreślające jego funkcję wielozadaniowości. Zaraz, zaraz - przecież iPhone nie ma multi-taskingu, prawda?

Wielu przeciwników smartfona Apple krytykuje go od dawna za brak wielozadaniowości, czyli możliwości korzystania z kilku aplikacji na raz (w tle). Inni usilnie próbują przekonać, że iPhone jednak oferuje multi-tasking, ale nie do końca w takiej formie, jak nam się wydaje i na ten temat można długo dyskutować.

Apple iPhone ad - Hold Us

Obie reklamy są konkretne, proste i przedstawiają możliwości iPhone'a w codziennych sytuacjach. W pierwszym filmie widzimy, jak użytkownik iPhone'a próbuje wykonać połączenie, ale od razu zostaje odesłany w stan oczekiwania. Żeby nie marnować czasu sprawdza maila, płaci rachunki, kupuje w App Store grę Monopoly i .... spokojnie zaczyna w nią grać. Ciekawe, czy zdążył wybudować hotele, zanim się dodzwonił ;) Oto wielozadaniowość wedłu Apple.

Apple iPhone ad - First Step

W drugim nowym spocie Apple kochająca mama nagrywa smartfonem krótki film, na którym widzimy jej raczkującego synka. To tak piękna sytuacja, że kobieta postanawia wysłać nagranie MMSem do kilku osób i po chwile dzwoni do nich, korzystając z możliwości rozmowy konferencyjnej. Niby nic nowego, ale firma z Cupertion znów potrafi to przedstawić w wielce zachęcający sposób.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)