Gadu-Gadu dla iPhone'a nadchodzi?

Od chwili opublikowania pierwszych wersji testowych Gadu-Gadu 8.0 dla systemu Windows, pojawiały się również informacje odnośnie planowanego wydania tego komunikatora w wersjach dla systemu OS X i iPhone’a.

Na appleblog.pl pojawiły się screenshoty, które najprawdopodobniej pochodzą z takiej właśnie mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu, stworzonej z myślą o użytkownikach iPhone’a. Ze zrzutów ekranu można wywnioskować, że będzie on zawierał wszystkie niezbędne opcje, które mogą się przydać w trakcie normalnej komunikacji.

Prace podobno są na dość zaawansowanym poziomie i już wkrótce posiadacze iPhone’ów będą mogli korzystać z Gadu-Gadu. Przyznam jednak szczerze, że znacznie bardziej interesuje mnie kwestia wersji Gadu-Gadu dla systemu OS X.

Źródło: AppleBlog

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!