29 gr za minutę w abonamencie w Orange

orange-logo
orange-logo
Katarzyna Pura

29.09.2009 10:30, aktual.: 29.09.2009 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na blogu rzecznika sieci Orange, Wojciecha Jabczyńskiego, można znaleźć informację o wprowadzeniu nowej promocji dla wszystkich abonentów taryfy za 55 zł, w której koszt minutowego połączenia do wszystkich sieci (prócz Play i Cyfrowego Polsatu) wynosi od dziś 29 gr. Oto słowa rzecznika: "Ulegliśmy magii liczby roku i od dziś w abonamencie za 55 zł wprowadzamy stawkę 29 gr/min".

Na blogu rzecznika sieci Orange, Wojciecha Jabczyńskiego, można znaleźć informację o wprowadzeniu nowej promocji dla wszystkich abonentów taryfy za 55 zł, w której koszt minutowego połączenia do wszystkich sieci (prócz Play i Cyfrowego Polsatu) wynosi od dziś 29 gr. Oto słowa rzecznika: *"Ulegliśmy magii liczby roku i od dziś w abonamencie za 55 zł wprowadzamy stawkę 29 gr/min".

Jak na razie jest to jedynie promocja, aczkolwiek nie wyklucza się, że będzie obowiązywała cały czas - "Ofertę traktujemy jak zwiad bojem, ponieważ to promocja, która potrwa do 27 października. Chociaż nie wykluczamy jej przedłużenia, może nawet na stałe. Wszystko zależy od zainteresowania."

Również wyjaśnia na jakich zasadach będzie przyznawana promocja: "Promocyjna stawka będzie automatycznie obowiązywała dla wszystkich nowych klientów abonament 55, osób przedłużających umowę z Orange oraz migrujących z prepaida. Przypomnę, że w abonamencie 55 jest zaszyte 150 minut miesięcznie i po ich wykorzystaniu dalsze połączenia będą naliczone po 29 gr. Oczywiście do Play i CP pozostaje drożej".

Jak zapowiada, promowanym telefonem w tej promocji będzie Nokia 5130 Xpress Music, która będzie sprzedawana za symboliczną złotówkę.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)