czy Under Armour. Ta ze względu na swój fitnessowy charakter zapowiada się szczególnie interesująco.

Kilkanaście dni temu pisałem o tym, że Microsoft Translator pojawił się na Androidzie Wear i Apple Watchu zawstydzając tym samym Google'a. Na szczęście na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Podczas rozmowy z obcokrajowcem wystarczy wypowiedzieć frazę do przetłumaczenia i obrócić nadgarstek w jego stronę, a gotowe tłumaczenie zostanie wyświetlone do góry nogami. Po uzyskaniu odpowiedzi należy wykonać odwrotny gest. Świetna sprawa.

Mnie najbardziej cieszy jednak to, że wraz z aktualizacją LG G Watch R otrzyma możliwość łączenia się z siecią Wi-Fi. Niewtajemniczonym zdradzę jedynie, że funkcja ta pojawiła się kilka miesięcy temu w większości zegarków z Androidem Wear, w tym w bliźniaczym modelu LG Watch Urbane. Na szczęście wkrótce starsze urządzenie też przestanie być uzależnione od stałego połączenia ze smartfonem przez Bluetooth.

Proces aktualizacyjny już wystartował, a nowa wersja oprogramowania ma trafić do wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni.

Najnowsze

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Pełna bateria w 30 minut. OPPO udoskonala swoje szybkie ładowanie vivo NEX 3 oficjalnie. Ma wodospadowy ekran, aparat 64 Mpix i zero przycisków

Popularne w tym tygodniu:

SoftPOS, czyli smartfon jako terminal płatniczy. Polska pierwszym krajem, w którym rusza nowe rozwiązanie iPhone 11 Pro, czyli PROblemy z pamięcią. Apple'u, chyba raczysz żartować iPhone 11 oficjalnie. Oto najtańszy z nowych smartfonów Apple'a iPhone 11: ceny w Polsce są dość nieoczekiwane. Tymczasem ubiegłoroczne modele potaniały iPhone 11 jednak bez ładowania zwrotnego? Apple ponoć znów ma problemy Sony Ericsson Xperia neo, czyli smartfon pokonany przez tsunami [Podróż w czasie] Wprowadzenie ciemnego motywu na Androidzie przerosło Google'a Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro na zdjęciach prasowych OnePlus 7T i 7T Pro: wielka fala przecieków. Wygląd, specyfikacja i data premiery Google Pixel 4: podsumowanie przecieków. Są zdjęcia, filmy, specyfikacja i funkcje Rusza Huawei.pl, czyli oficjalny sklep producenta. Rabat na start [#wSkrócie] vivo NEX 3 oficjalnie. Ma wodospadowy ekran, aparat 64 Mpix i zero przycisków