Przetestuj HTC Vive w salonie T-Mobile i kup smartfona tajwańskiej firmy w promocji

Jeżeli zastanawiacie się nad opłacalnością zakupu systemu HTC Vive, to sieć T-Mobile może pomóc w rozwianiu ewentualnych wątpliwości.

HTC Vive

HTC Vive

Testuj HTC Vive w salonach T-Mobile

HTC Vive to — opracowany we współpracy z Valve — stacjonarny system wirtualnej rzeczywistości, który niedawno trafił do sprzedaży. Na łamach Gadżetomanii opisywałem już wrażenia z korzystania z finalnej wersji urządzenia, a Janek porównywał wrażenia z obcowania z HTC Vive z tymi towarzyszącymi wykorzystaniu Rifta Oculusa. Dzięki sieci T-Mobile już wkrótce sami będziecie mieli okazję zapoznania się z możliwościami tego systemu VR.

Operator poinformował, że umożliwi polskim graczom przetestowanie systemu HTC Vive. Sieć T-Mobile postanowiła zorganizować z polskim oddziałem HTC akcję promocyjną, którą objętych zostanie ponad 80 punktów sprzedaży w całej Polsce. Co ważne — dotyczy to nie tylko salonów zlokalizowanych w większych miastach. Pełną listę punktów sprzedaży, w których można będzie testować HTC Vive na własnej głowie znajdziecie na stronie operatora.

HTC VIVE przez całe wakacje zagości w ponad 80 salonach T-Mobile w całej Polsce. Aby przenieść się do wirtualnego świata i odbyć niezapomnianą podróż, wystarczy skorzystać z formularza internetowego www.tmobile-htc.pl lub przyjść do danego salonu lub punktu sprzedaży i umówić się na dogodną godzinę. Aby skorzystać z okazji pokazu HTC VIVE, wystarczy pozostawić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przedstawienie oferty T-Mobile. Podróże z HTC rozpoczną się już 6 czerwca i będą trwać w różnych miastach w całej Polsce przez całe wakacje.

Promocja na smartfony HTC

T-Mobile przygotowało również promocję na wybrane smartfony tajwańskiej marki dla osób, które odwiedzą dany salon sieci. Będzie ona obowiązywać wyłącznie w dniu wydarzenia, a w jej ramach dostępnych będzie kilka modeli. Na liście znalazły się m.in. HTC One M9, One A9 i Desire 626.

model: cena: taryfa:
Promocyjne ceny smartfonów HTC w T-Mobile
HTC Desire 626 49 zł Jump! Relax
HTC Desire 626 199 zł Comfort
HTC One M9 9 zł Premium+
HTC One M9 99 zł Max+
HTC One M9 399 zł Max
HTC One A9 199 zł Max+
HTC One A9 399 zł Max

Przedstawione powyżej ceny nie zwalają może z nóg, ale główną atrakcją ma być w końcu możliwość przetestowania gogli HTC Vive, a nie wyprzedaż starszych smartfonów HTC. Niższe ceny wybranych modeli to jedynie dodatkowy bonus dla fanów tajwańskiej marki, którzy związani są z siecią T-Mobile.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Źródło: T-Mobile

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Telekomunikacja:

Nowa Formuła Unlimited na Kartę za 25 zł. Play odpowiada na ruch Orange T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję Buckshee, czyli darmowy internet w Orange i Plusie Zaczęła się era post-mobile [wideo] Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Rejestracja do lekarza w Orange