Bogactwo! Pobrałem aplikację za 1599 złotych! Możesz pobrać i ty

Już nikt mi nie powie, że nie jest bogaty. I nie chodzi o doświadczenia życiowe...

Deszcz pieniędzy

Deszcz pieniędzy (depositphotos.com)

Z prawdziwym bogactwem można obnosić się na wiele sposobów.

Można kupić wielką willę z wielkim basenem, kolekcję bardzo drogich sportowych samochodów czy drużynę piłkarską z Premier League i zainwestować krocie we wzmocnienia, które nigdy się zapewne nie zwrócą. Jestem jednak osobą skromną.

Herb Manchesteru City

Wybrałem więc sposób, który przy okazji wiąże się z moimi zainteresowaniami, czyli technologiami mobilnymi. Mianowicie postanowiłem sięgnąć po aplikację uznanego studia Krenowels, które specjalizuje się w produkcji programów dla osób bogatych z serii "I am rich". Chodzi jednak o nie byle jaką aplikację.

Standardowa wersja programu I Am Rich i jej wersja lite kosztują odpowiednio 6,29 zł i 9,59 zł (kolejność się zgadza), a więc może pozwolić sobie na nie każdy. Prawdziwe bogactwo pokazuje jedynie program w wersji Premium wycenionej na 1599 zł i to ją zapragnąłem mieć już kilka lat temu.

Wszyscy powtarzają, że bogata osoba musi być skąpa, więc czekałem na promocję, aby przypadkiem nie wyjść przed szereg. Doczekałem się wreszcie.

I am rich Premium można dostać obecnie za darmo

Jasne, gdybym poczekał jeszcze chwilę, to twórcy w końcu mogliby dopłacać, aby zainstalować ich program, ale zadowolę się tym, co mam obecnie. Jestem w końcu osobą bardzo skromną.

Zobacz również: Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne

Najważniejsze jest to, że program trafił już na wszystkie moje smartfony i zawsze będę mógł się nim chwalić. Nie wiem, czy będziecie mieli okazję przekonać się o tym sami, ale I am rich Premium to naprawdę dopracowana aplikacja. Jej twórcy nie kłamali w opisie, który głosi, że:

Dzięki tej aplikacji można pokazać ludziom, że jesteś bogaty. To najdroższa wersja "I am rich". Dönerkebab.

Do zalet programu nie należy tylko to, że kosztuje 1599 zł. Twórcy zadbali o kilka potwierdzających to grafik, które pokazują, że firma zatrudnia najlepszych grafików na rynku. Zadbano nawet o to, aby dopasować ją do systemu Android - program zawierający cztery zdjęcia wysypał się przy pierwszym uruchomieniu.

Aplikacja I am rich Premium

Pisząc krótko - po prostu bajka. Aplikacja I am rich Premium jest warta każdej z ani jednej złotówki, które na nią wydałem. Jeżeli również chcecie pokazać, jak bardzo bogaci jesteście, to koniecznie zajrzyjcie do Google Play. Nikt i tak za dwa tygodnie nie będzie pamiętał, że program można było dostać w promocji…

PS. Zastanawiające jest to, że aplikacje tego typu nie tylko cały czas pojawiają się w Google Play, ale i to, że gigant z Mountain View nie bierze przykładu z Apple'a i nie usuwa ich od razu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne Kupiłeś używanego iPhone'a, iPada lub Maca? Koniecznie pobierz te aplikacje Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne Ależ genialna funkcja pojawiła się w Zdjęciach Google! Koniec z trzęsącym się wideo Appshaker 2 #29: Mushroom 11, Glass Wire, Reporter i inne Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne Sekcja z darmowymi aplikacjami w Google Play niewidoczna dla polskich użytkowników. Jak obejść to ograniczenie? Ta gra pokaże, ile jesteśmy w stanie wycisnąć ze smartfonów "Super Mario Run" 2.0 na Androida i iOS już jest. Co nowego? Appshaker 2 #27: Beat Racer, FaceAPP, After The End i inne Link Bubble - jedna z moich ulubionych apek na Androida znika z Google Play Najlepsze aplikacje dla alkoholowych smakoszy Aplikacje na telefon, których używam Appshaker 2 #26: Blyss, Shadowmatic, Speedr i inne Chuck Norris ma swoją własną grę! Co kryje się za Nonstop Chuck Norris? Gboard - najlepsza klawiatura na smartfony, z jaką miałem do czynienia Appshaker 2 #25: unWorded, Rocket Shock 3D i Summary Scanner Appshaker 2 #24: Donald Draws, Outside World i inne Samsung Flow wkrótce będzie naprawdę użyteczne. Wreszcie! Appshaker 2 #23: Posture, Ampere i The Wolf Sony chce, by robienie zdjęć jedzeniu miało sens Appshaker 2 #22: electronia, Bitesnap i aplikacje walentynkowe Mapy Google z funkcją udostępniania list miejsc. Czegoś takiego brakowało Appshaker 2 #21: Cubway, Screenshot Utility, Conduct THIS i inne

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia