OnePlus 5T niemal na pewno będzie wyglądał tak

Wygląda na to, że premiera OnePlusa 5T, czyli udoskonalonej wersji OnePlusa 5, zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chodzi o wygląd nowego telefonu, kotara tajemnicy prawdopodobnie właśnie opadła.

Przerobione zdjęcie OPPO R11s. Tak może wyglądać OnePlus 5T

Przerobione zdjęcie OPPO R11s. Tak może wyglądać OnePlus 5T

Jak pewnie wiecie, OnePlus 5 jest łudząco podobny do OPPO R11. Nawet pod względem gabarytów oba telefony różnią dosłownie ułamki milimetrów.

OnePlus 5 i OPPO R11

Nic dziwnego. Zarówno OnePlus, jak i OPPO to marki należące do tego samego chińskiego koncernu - BBK. Wykorzystywanie tych samych projektów przy produkcji różnych urządzeń pozwala po prostu znacznie zredukować koszty. Zwłaszcza że projektant za skopiowanie wyglądu iPhone'a 7 Plus raczej nie wziął fortuny…

OPPO R11 doczekał się "bezramkowego" wariantu — OPPO R11s

OPPO R11s prawdopodobnie zostanie oficjalnie zaprezentowany dopiero 2 listopada, ale smartfon po cichu pojawił się na stronie producenta. Dzięki temu możemy przejrzeć sporo dobrej jakości zdjęć.

OnePlus 5T niemal na pewno będzie trudny do odróżnienia od OPPO R11s. Warto dodać, że podobnie wygląda też vivo X20 - jeszcze jeden smartfon marki należącej do BBK.

Najpewniej — podobnie jak w przypadku OnePlusa 5 — nowy smartfon będzie dostępny w innych wersjach kolorystycznych niż model OPPO. Po cichu liczę jednak na wariant czerwony, bo R11s w takim kolorze prezentuje się zjawiskowo.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

OnePlus 5T może mieć też udoskonalony aparat

W nowym modelu najpewniej poprawiony zostanie nie tylko wygląd (wąskie ramki dookoła ekranu), ale i możliwości fotograficzne. Wskazywać może na to zdjęcie, które na Twitterze udostępnił szef OnePlusa — Pete Lau. "Imponujące zdjęcie. To musi być dobry aparat" - przyznacie, że to dość wymowny podpis.

Przypomnę, że — według Evana Blassa - OnePlus 5T będzie miał swoją premierę po 20 listopada.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

Google Assistant dostępny na iOS Telefon księcia Harry’ego skradziony ! Dlaczego Lumia 720 i 520 mają ograniczoną nawigację? Co z innymi modelami? 10 tanich niesmartfonów dla każdego 5 niszowych rozwiązań ze smartfonów, które zasługują na większą popularyzację Samsung sprzedał ponad 100 milionów smartfonów Galaxy S. Dla nas to dobrze... Oto najlepsze smartfony 2016 roku. Nagrody EISA Awards 2016-2017 przyznane Amazon miał wszystko, by odnieść sukces na rynku smartfonów. Co poszło nie tak? Czy ekran 3D w telefonach ma sens? Erotyka w telefonie polityka Red Bull Mobile wkroczył do Polski - oferta i Świat Red Bulla Hipsterzy, hejterzy i zmierzch iPhone'a

Popularne w tym tygodniu:

Jak wygląda składany ekran Samsunga Galaxy Fold po 10 dniach?