4 darmowe i fajne gry z Android Marketu [wideo]

Strona główna4 darmowe i fajne gry z Android Marketu [wideo]
12.03.2011 13:10
4 darmowe i fajne gry z Android Marketu [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W jednym z postów narzekaliście że największą uwagę przywiązujemy tylko do iPhone’a, zupełnie zapominając o innych platformach. Wychodząc zatem naprzeciw waszym oczekiwaniom, prezentujemy cztery fajne i darmowe aplikacje z Android Marketu. W sam raz na weekendowe granie.

W jednym z postów narzekaliście że największą uwagę przywiązujemy tylko do iPhone’a, zupełnie zapominając o innych platformach. Wychodząc zatem naprzeciw waszym oczekiwaniom, prezentujemy cztery fajne i darmowe aplikacje z Android Marketu. W sam raz na weekendowe granie.

Jeżeli uważnie przeglądacie sklep z aplikacjami mobilnymi Google’a, to zapewne natrafiliście już na poniższe pozycje. Nie mniej jednak dla osób, które nie mają czasu buszować po Android Markecie poniższe cztery tytuły powinny wydać się interesujące. Z naszej strony pełna rekomendacja.

Znacie takie hity jak Luxor lub Zuma? No to jesteście w domu! Bonsai Blast działa na tym samym silniku co dwie wymienione gry. Zadaniem gracza jest strzelanie kolorowymi kulkami do innych pojawiających się kul na ekranie. Trzeba tworzyć łańcuchy trzech lub więcej kul, aby znikały z planszy. Dla miłośników tego typu rozrywki pozycja obowiązkowa!

Klasyczne schematy nigdy sie nie znudzą. Taką prawidłowość można zaobserwować w Android Markecie.  Break the Bricks nawiązuje do popularnego Arkanoida, kusząc graczy kolorowa grafiką oraz różnymi prędkościami działania. Do pokonania czeka 50 plansz w których wasz refleks zostanie poddany dość ciężkiej próbie. Kto by pomyślał że odbijanie piłeczki może być tak uzależniające.

Zima powoli się kończy. Śnieg zalega już tylko w górach. Fani zimowego szaleństwa mogą szusować już tylko po wirtualnych stokach. Crazy Snowboard to najlepsza aplikacja symulująca ten sport na Andka. Ostateczna rekomendacja niechaj będzie liczba pobrań sięgająca aż 6 milionów! Filmik w języku polskim z pewnością wyjaśni Wam wszelkie wątpliwości dotyczące tego tytułu.

Można powiedzieć, że dzięki nowoczesnym smartfonom powstał nowy gatunek gier, które nazywamy po prostu „slajserami”. Zabawa zawsze polega na tym samym. Użytkownik rysuje palcem na ekranie linie które przecinają dany obiekt. W Slice It są to różnego rodzaju figury geometryczne oraz kształty. Graficznie gra nawiązuje do popularnego trendu „Doodle” w którym całość przypomina gryzmoły z zeszytu.

Jeżeli znacie jakieś inne fajne i darmowe gry które warto polecić, proszę zróbcie to w komentarzu pod wpisem. Im więcej zbierzemy propozycji, tym łatwiej będzie innym znaleźć cos dla siebie. Nie czekajcie zatem dłużej, pobierajcie gry na swoje urządzenia. Miłego grania!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)