400 GB za darmo w Plush. Jest jeden haczyk

Plush rozdaje kolejne prezenty
Plush rozdaje kolejne prezenty
Źródło zdjęć: © Plush

30.06.2023 08:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plush aktualizuje swoją ofertę. Teraz nowi klienci, którzy zdecydują się na dołączenie do oferty na kartę, mogą liczyć na dwa razy więcej internetu. Powitalny pakiet wynosi teraz 400 GB, ale jest pewien haczyk.

Plush zmienia swoją ofertę, która skierowana jest do nowych klientów. Osoby, które zdecydują się dołączyć do sieci w ramach oferty na kartę, mogą liczyć na duży bonus. Od 29 czerwca 2023 r. zamiast 200 GB na start, otrzymają bowiem pakiet 400 GB.

W ramach zaktualizowanej oferty Plush na kartę każdy z nowych klientów sieci może pozyskać 400 GB darmowego transferu danych. Można go wykorzystać zarówno w sieci 4G/LTE, jak i 5G, a także w sieci 5G Ultra. Oferta wymaga jednak pewnego poświęcenia - konieczne jest udzielenie zgód marketingowych, które w praktyce mają oznaczać zgodę na otrzymywanie newsów na temat najnowszych wydarzeń związanych z siecią Plush.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

400 GB za darmo w Plush - jak włączyć?

Aby otrzymać darmowy pakiet 400 GB w sieci Plush, konieczne jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści ZGODA pod numer 80600 i wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości na temat najnowszych ofert i promocji w sieci.

To kolejna oferta darmowych gigabajtów w Plus, która ruszyła w czerwcu. Niedawno informowaliśmy, że na podobny pakiet powitalny mogą liczyć także klienci Plus na kartę.

Plush w komunikacie podkreśla, że korzystanie z sieci 5G możliwe jest tylko wówczas, gdy użytkownik znajduje się w miejscu objętym zasięgiem 5G. Jego siłę można sprawdzić na przygotowanej przez sieć Plus mapie zasięgu. W celu weryfikacji jakości zasięgu w danej okolicy warto sprawdzić też mapę nadajników LTE i 5G.

Przy okazji promocji na powitalne gigabajty, Plush przypomina też o kolejnej trwającej promocji. Klienci, którzy korzystają z oferty sieci, mogą otrzymać darmowy dostęp do aplikacji Tidal na rok. O promocji informowaliśmy wcześniej na łamach Komórkomanii.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)